اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950808171575687

معرفی اکوسیستم پرداخت اتیک در تراکنش

کد: 13950808171575687

https://goo.gl/vNZGd9

، تهران , (اخبار رسمی): اتیک با همراهی شرکت‌ ارونتک، مرکز نوآوری فناپ و شرکت تایوانی کسلز به عنوان حامی طلایی در دومین نمایشگاه تراکنش حضور می‌یابد و جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارهای خود در حوزه پرداخت الکترونیکی را معرفی می‌کند.

معرفی اکوسیستم پرداخت اتیک در تراکنش

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فناپ، نمایشگاه تراکنش ایران (Iran Transaction Exhibition)، یکی از نمایشگاه های تخصصی صنعت مالی و بانکی است که  از 11 تا 13 آبان‌ماه  در بوستان گفتگو برگزار می شود. نمایشگاه تراکنش امسال علاوه بر حضور  فعالان صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک داخلی،  با حضور تعدادی از شرکت های خارجی رنگ و بویی بین المللی هم به خود گرفته است.
اتیک با به نمایش گذاشتن راهکارها و محصولاتش در حوزه پرداخت خرد نظیر راهکار جامع مدیریت پرداخت خرد (پیوند)، راهکار هوشمند مدیریت حمل و نقل عمومی، راهکار جامع کارت هوشمند سازمانی و سامانه مدیریت فروش و باشگاه داری توچال به تراکنش می رود. همچنین ارونتک در اولین حضور نمایشگاهیش قصد دارد توضیحاتی را درباره مراحل تولید خود به مشتریانش ارائه دهد.
در کنار این دو شرکت، مرکز نوآوری فناپ هم با دو محصول " فاندوران" و "وین وین" فضایی از غرفه را به خود اختصاص داده است. فاندوران یک بستر تامین مالی جمعی است که از ایده ها و پروژه های خلاقانه حمایت می کند و وین وین نیز اپلیکیشنی برای پرداخت موبایلی است که به منظور ایجاد و گسترش اکوسیستم پرداخت موبایل در کشور طراحی شده است.
از نکات مهم این رویداد می‌توان به برگزاری سمینارها و سخنرانی هایی با موضوعاتی همچون اعتبار سنجی ، امنیت ، core banking، کارت و پرداخت اشاره کرد. پنل برررسی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری در صنایع مالی و بانکی با مدیریت شهاب جوانمردی؛ مدیرعامل فناپ روز اول در محل برگزاری نمایشگاه برگزار می شود.  
حسین اسلامی؛ قائم مقام مدیرعامل فناپ و محمد نژادصداقت؛ مدیرعامل اتیک روز سوم نمایشگاه در سمینار کارت و پرداخت به سخنرانی خواهند پرداخت. همچنین برگزاری کارگاه تجاری پرداخت خرد، زیرساخت ها و ابزارها و سه کارگاه ارائه محصول در روز پایانی نمایشگاه از دیگر برنامه های اتیک در تراکنش است.  

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]