اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950823181825517

برگزاری شوهای خانگی برای فروش کالاهای قاچاق

کد: 13950823181825517

https://goo.gl/Z1VN6m

، تهران , (اخبار رسمی): با برخورد قهرآمیز برای جمع آوری کالای قاچاق از سطح عرضه، مبارزه با کالای قاچاق عقیم ماند.

برگزاری شوهای خانگی برای فروش کالاهای قاچاق

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اتاق اصناف، علیرضا خواجه ای رئیس اتاق اصناف دماوند در خصوص اجرای طرح برخورد با کالای قاچاق گفت: اگرچه دولت طرح برخورد با کالای قاچاق را به اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی واگذار کرده اما متاسفانه سازمان تعزیرات همچنان خود را در اجرای این طرح دخالت می دهد و بدون آگاهی و اشرافیت کامل به موضوع قاچاق راسا با واحدهای صنفی برخورد می کند.

وی بر مبارزه با قاچاق کالا از مرزها و مبادی رسمی کشور تاکید کرد و با انتقاد از برخورد قهر آمیز با جمع آوری کالاهای قاچاق از سطح عرضه تصریح کرد: هم اینک کالاهای قاچاق از مغازه ها و واحدهای صنفی جمع آوری شده اما به پستو ها رفته و در شوهای خانگی عرضه می شود؛ در واقع می توان گفت که با چنین برخوردی معادله قاچاق حل نشد.

رئیس اتاق اصناف دماوند با بیان اینکه کالای قاچاق از داخل مغازه به پستوها رفت و مبارزه با قاچاق کالا عقیم مانده است، تصریح کرد: بازار در رکود اقتصادی گرفتار است و حالا کسبه ی ما در چنین شرایطی نه تنها ضرر می دهند بلکه مورد سرزنش نیز قرار می گیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]