اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950826184405819

اقامتگاه های بوم گردی یزد میزبان جدید مسافران

کد: 13950826184405819

https://goo.gl/y1c1cP

، تهران , (اخبار رسمی): چشمانتان را ببندید و سعی کنید در اولین تصویری که بعد از شنیدن نام شهر یزد در ذهنتان تداعی می‌شود غرق شوید. در تصور همه چه آن‌هایی که به یزد سفرکرده‌اند چه آن‌هایی که با چشمان خود این شهر را ندیده‌اند یک‌چیز مشترک است و آن‌هم خانه‌های خشتی و بادگیرهای گنبدی شکل و بافتی تاریخی.

اقامتگاه های بوم گردی یزد میزبان جدید مسافران

اگر دلتان خواست که به اعماق این شهر بروید و ماندن دریکی از این اقامتگاه‌ها را در برنامه سفر خود جای دهید با تریپ باما همراه باشید تا کار را برایتان راحت‌تر و تعدادی از آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

به گزارش اخباررسمی به نقل از تریپ باما، حس قدم زدن میان تاریخ و معماری گذشته ایران آن‌قدر جذابیت دارد که کمتر کسی ست نخواهد بازهم به آنجا سر بزند. یزد جزء معدود شهرهایی است که هنوز هم باوجود زندگی مدرنیته ساختارش را تا اندازه‌ی زیادی حفظ کرده و حتی تفریحگاه‌ها و اقامتگاه‌هایی که برای اقامت مسافران ساخته می‌شود در دل همین فرهنگ و تاریخ باقی‌مانده و همان شکل آنجا رادارند. 

اقامتگاه بوم‌گردی شاطربمون ده آباد میبد

اگر برای استراحت به‌جایی احتیاج دارید که در کنار راحت بودن و داشتن همه‌ی امکانات به‌جایی در دوره‌ی قاجار پرت سوید حتما پیشنهاد ما اقامتگاه شاطربمون در میبد است. معماری این بنا متعلق به دوره‌ی قاجار است و بااینکه موردبازسازی قرارگرفته اما سعی شده تا جایی که امکان دارد ساختارش را حفظ کند و برای مسافرانش حکم یک‌شب در دل تاریخ ماندن را داشته باشد.

حیاط بزرگ و کوچک، ورودی در جهات مختلف،زیرزمین خنک و آرام و بادگیرهای بلند در کنار تالارهای دل‌نشینش دقیقا همان چیزی است که برای فرار از یک زندگی مدرن و ساختمان‌های بلند به آن نیاز دارید. پس فراموش نکنید اگر عازم میبد شدید شاطربمون را در برنامه سفر خود به یزد جای دهید.

اقامتگاه بوم گردی خانه‌ی خشتی یزد

اگر می‌خواهید در سفرتان به یزد هم بتوانید بناهای تاریخی را ببینید و هم به‌راحتی به محل استراحت خود دسترسی داشته باشید اقامتگاه بوم گردی خانه‌ی خشتی یزد را پیشنهاد می‌کنیم. اقامتگاهی در دل شهر یزد که با بسیاری از مکان‌های تاریخی و مهم یزد فاصله‌ی زیادی ندارد. مکانی که بااینکه جزء بناهای بازسازی‌شده و قدیمی و خشتی است اما از اینترنت گرفته تا وسایل به‌روز سرمایشی و گرمایشی توانسته همه‌چیز را چه برای مسافران داخلی و چه گردشگران خارجی فراهم کند و خود را در برنامه سفر خیلی‌ها جای بدهد.

اقامتگاه بوم گردی تیزک ابرکوه یزد

شاید در ایران خیلی کم باشند قلعه‌هایی که حالا محل سکونت یا اقامت شده‌اند. اقامتگاه بوم گردی تیزک در ابرکوه یزد یکی از همین محل‌هاست. اگر دوست دارید کمی بیشتر در دل داستان‌های تاریخ بروید و در روستا و میان مردمانی بمانید که با مهربانی و حوصله از خاطرات گذشته‌های دور برایتان بگویند این پیشنهاد را از دست ندهید و اقامتگاه تیزک را در برنامه ریزی سفر خود در نظر داشته باشید. آن‌طور که اهالی تعریف می‌کنند این قلعه که توسط عبدالرضا خان سالار نظام در دوره‌ی افشاریه از خشت و گل است و با زیربنایی مستطیلی شکل و چهار برج دیدبانی محل کنترل ورود و خروج اهالی بوده . اگر اینجا را در برنامه سفر خود قراردادید و راهی آنجا شدید پشت‌بام‌های آن را فراموش نکنید و حتما از بالای خانه‌ها به منظره خشتی و معماری زیبا نگاه کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تریپ با ما

تیم TripBaMa فعالیت خود را با هدف تغییر الگوی سفر از مناطق پربازدید به مقاصد کمتر شناخته شده آغاز کرد؛ که این امر از طریق جمع آوری اطلاعات جامع با ادبیاتی ساده در مورد مکان های دیدنی، رستوران، هتل و مراکز خرید شهرهای ایران میسر شد و تا امروز دستیابی به اطلاعات اغلب شهرهای ایران از طریق وب سایت امکان پذیر می باشد. در ادامه با ایده «برنامه ریزی سفر» زمینه طراحی تور شخصی را فراهم کرد تا مسافرانی که با وسیله شخصی خود یا وسایل حمل و نقل عمومی راهی جاده ها می شوند، سفری دلخواه و بهینه در زمان و هزینه را تجربه کنند. که این امکان بوسیله برنامه های سفر «تریپ با ما» میسر می باشد. کسب رتبه برتر در هفتمین جشنواره وب ایران و موفقیت به دریافت تندیس برترین مطالعه موردی در یازدهمین همایش زنان کارآفرین در حوزه گردشگری با مدیریت خانم آخوندان، انگیزه ای مضاعف برای ما خواهد بود تا همچنان ثابت قدم در مسیر شکوفایی هرچه بیشتر خانواده گردشگری ایرانی گام برداریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی