اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950902187706464

ساکنان بافت فرسوده سمنان تسهیلات می گیرند

کد: 13950902187706464

https://goo.gl/8bL5aD

، سمنان , (اخبار رسمی): مدیر شهرداری منطقه یک از اختصاص تسهیلات بافت فرسوده خبر داد .

ساکنان بافت فرسوده سمنان تسهیلات می گیرند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی  و امور بین الملل شهرداری سمنان ،حمید قاسمی گفت : با پیگیری های مستمر واحد شهرسازی شهرداری منطقه یک و همکاری سازمان نوسازی وبهسازی بافت قدیم شهرداری و شرکت عمران و مسکن سازان استان سمنان تسهیلات بافت فرسوده بدون سپرده امکان پذیر شد .

وی اظهار داشت:ساکنان مرکز استان به ازای هر واحد بافت فرسوده 400 میلیون  ریال دریافت می کنند .

به گفته وی  در شهرستانها نیز به ازای هر واحد  300 میلیون ریال تسهیلات پرداخت می شود .

 مدیر شهرداری منطقه یک سمنان خاطر نشان کرد: متقاضیان می توانند برای دریافت تسهیلات  به آدرس خیابان امام ،  خیابان کهنه دژ 10،  پلاک 22 واحد تسهیلات شرکت عمران و مسکن سازان استان سمنان و به سایت :  www.semnanoms.ir   مراجعه کنند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری سمنان

سمنان یکی از شهرهای ایران، مرکز استان سمنان و شهرستان سمنان است. این شهر در جنوب رشته کوه البرز و شمال دشت کویر در راه تهران به خراسان قرار گرفته است. آب و هوای آن خشک و معتدل است. این شهر از سوی خاور با شهرهای دامغان شاهرود، از شمال به درجزین، مهدیشهر و شهمیرزاد و از باختر با سرخه همسایه است. فاصله آن تا تهران 216 کیلومتر است و به راه آهن سراسری تهران_مشهد، متصل است و دارای دو فرودگاه (یکی تجاری و دیگری نظامی) است. نژاد مردم سمنان آریایی است و به زبان فارسی و زبان سمنانی سخن می‌گویند. سمنان از گزینه‌های مهم برای انتقال پایتخت سیاسی کشور در سال 1392 بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه