اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950912193115819

جزیره قشم چه سوغاتی دارد

کد: 13950912193115819

https://goo.gl/wFkvfX

، تهران , (اخبار رسمی): سفر به مناطق جنوبی و دیدن جاذبه های طبیعی این مناطق همیشه تعداد زیادی را به سمت خود می کشاند. این مناطق علاوه بر همه جاذبه های مختلفی که دارند غذاها و سوغات آن بسیار معروف و خاص هستند و بعضی از آن ها را فقط در همین شهرها یافت می شوند.

سوغات قشم را بشناسید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی تریپ‌ باما، قشم یکی ازجزایری است که همه بیشتر آن را بخاطر طبیعتش می شناسند اما اگر این منطقه را در برنامه سفرتان قرار دادید بهتر است با سوغات آن هم از قبل آشنا شوید تا بعدا افسوسش را نخورید. با تریپ با ما همراه شوید تا شما را با بخشی از سوغات قشم آشنا کنیم.

سوغات قشم را بشناسید

در نوشته های پیشن به مکان هایی که باید در سفر به قشم از آنها دیدن کنید و معرفی اطلاعات ضروری در سفر به جزیره قشم پرداختیم و همچنین از طریق فیلم سفری مجازی به بزرگترین جزیره ایران را برای شما مهیا ساختیم. در این جا اما می خواهیم به سوغات قشم، این جزیره دیدنی بپردازیم.

خرما

یکی از سوغات قشم که در چند منطقه در ایران وجود دارد خرماست اما شما در سفر و برنامه سفرتان به قشم حتما در مسیرهایی که با ماشین طی میکنید نخلستان ها را میبینید. برای همین حتما حواستان باشد که اگر در فصل برداشت خرما به این منطقه رفتید آن را از دست ندهید.

کیک هلر قشم

ممکن است این اولین باری باشد که این نام را می شنوید اما کیک هلر یکی از سوغاتی های مخصوص این منطقه است. اگر در شهر در گشت و گذار بودید و اتفاقی یک شیرینی فروشی سر راهتان دیدید بدون معطلی داخل شوید و کمی از این کیک مخصوص نوش جان کنید. از آن جایی که این کیک را در جای دیگری از کشور نمی توانید پیدا کنید پیشنهاد خوبی است تا آن را به عنوان سوغات قشم برای اقوام و دوستان خود ببرید پس حتما آن را در برنامه سفر تان قرار دهید.

برای دیدن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تریپ با ما

تیم TripBaMa فعالیت خود را با هدف تغییر الگوی سفر از مناطق پربازدید به مقاصد کمتر شناخته شده آغاز کرد؛ که این امر از طریق جمع آوری اطلاعات جامع با ادبیاتی ساده در مورد مکان های دیدنی، رستوران، هتل و مراکز خرید شهرهای ایران میسر شد و تا امروز دستیابی به اطلاعات اغلب شهرهای ایران از طریق وب سایت امکان پذیر می باشد. در ادامه با ایده «برنامه ریزی سفر» زمینه طراحی تور شخصی را فراهم کرد تا مسافرانی که با وسیله شخصی خود یا وسایل حمل و نقل عمومی راهی جاده ها می شوند، سفری دلخواه و بهینه در زمان و هزینه را تجربه کنند. که این امکان بوسیله برنامه های سفر «تریپ با ما» میسر می باشد. کسب رتبه برتر در هفتمین جشنواره وب ایران و موفقیت به دریافت تندیس برترین مطالعه موردی در یازدهمین همایش زنان کارآفرین در حوزه گردشگری با مدیریت خانم آخوندان، انگیزه ای مضاعف برای ما خواهد بود تا همچنان ثابت قدم در مسیر شکوفایی هرچه بیشتر خانواده گردشگری ایرانی گام برداریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی