اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951004205705819

تجربه زندگی روستایی در خانه آیرونی ایراج

کد: 13951004205705819

https://goo.gl/uG3b83

، تهران , (اخبار رسمی): اگر از جمله افرادی هستید که تمایل به سفر به روستا و تجربه زندگی روستایی در خانه ای سنتی دارید پیشنهاد می کنیم بار و بندیل سفر را ببندید و روانه روستای ایراج شوید؛ جایی که به دوران گذشته سفر می کنید و آرامش از دست رفته حاصل از زندگی مدرن را بر می گردانید.

تجربه زندگی روستایی در خانه ایرونی ایراج

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی تریپ باما،  اگر اهل مطالعه و سفر باشید شاید گردشگری خلاق را شنیده باشید؛ نوعی از سفر که مسافر در آن در کنار بازدید از مکان های دیدنی، با جامعه محلی ارتباط نزدیک تری برقرار کرده و به صورت خلاقانه درگیر زندگی روزمره مردم عادی می شود. در ایران اما این نوع گردشگری هنوز جای پایی جدی برای خود باز نکرده است، جز تعدادی معدود. با «تریپ باما» همراه باشید تا «اقامتگاه سنتی آیرونی» واقع در روستای ایراج اصفهان، یکی از این مقاصد گردشگری خلاق را  به شما معرفی کنیم.

اگر از جمله افرادی هستید که تمایل به سفر به روستا و تجربه زندگی روستایی در خانه ای سنتی دارید پیشنهاد می کنیم بار و بندیل سفر را ببندید و روانه روستای ایراج شوید؛ جایی که همه چیز برای شما برای تجربه یک زندگی روستایی ساده اما باصفا و صمیمی مهیا شده است. جایی که به دوران گذشته سفر می کنید و آرامش از دست رفته حاصل از زندگی مدرن را به روح خودتان باز می گردانید.

چه چیزهایی در ایراج در انتظار شماست؟

اولین Workcamp در سال 1920، در فرانسه برپا شد. این اتفاق شروعی بود برای یک جنبش بزرگ، جنبش «کار در سفر» داوطلبانه. این جنبش ادامه یافت تا جایی که نمونه ای از  آن را می توانید در روستای ایراج، خانه سنتی آیرونی پیدا کنید. در زیر تجربه هایی را که می توانید در روستای ایراج (البته با هماهنگی قبلی) داشته باشید می توانید در زیر  ببینید:

معماری و مرمت:

1- خشت زنی

2- کاهگل کاری

3- سنگ فرش

برای دنبال کردن مطلب و دیدن عکس ها اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تریپ با ما

تیم TripBaMa فعالیت خود را با هدف تغییر الگوی سفر از مناطق پربازدید به مقاصد کمتر شناخته شده آغاز کرد؛ که این امر از طریق جمع آوری اطلاعات جامع با ادبیاتی ساده در مورد مکان های دیدنی، رستوران، هتل و مراکز خرید شهرهای ایران میسر شد و تا امروز دستیابی به اطلاعات اغلب شهرهای ایران از طریق وب سایت امکان پذیر می باشد. در ادامه با ایده «برنامه ریزی سفر» زمینه طراحی تور شخصی را فراهم کرد تا مسافرانی که با وسیله شخصی خود یا وسایل حمل و نقل عمومی راهی جاده ها می شوند، سفری دلخواه و بهینه در زمان و هزینه را تجربه کنند. که این امکان بوسیله برنامه های سفر «تریپ با ما» میسر می باشد. کسب رتبه برتر در هفتمین جشنواره وب ایران و موفقیت به دریافت تندیس برترین مطالعه موردی در یازدهمین همایش زنان کارآفرین در حوزه گردشگری با مدیریت خانم آخوندان، انگیزه ای مضاعف برای ما خواهد بود تا همچنان ثابت قدم در مسیر شکوفایی هرچه بیشتر خانواده گردشگری ایرانی گام برداریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی