اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951006208125615

بررسی برنامه های ستاد دهه فجر و سفرهای نوروزی ارس

کد: 13951006208125615

https://goo.gl/V5mE5R

، تبریز , (اخبار رسمی): برنامه های ستاد دهه فجر و ستاد سفرهای نوروزی ارس بررسی شدمعاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در این جلسه بر لزوم تدوین برنامه های پرمحتوا و توجه به انتقال و تبیین ارزش های انقلاب در برنامه های دهه فجر تاکید کرد.

بررسی برنامه های ستاد دهه فجر و سفرهای نوروزی ارس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یوسف داداش زاده اجرای برنامه های مختلف و متنوع به منظور برگزاری هرچه با شکوه تر ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در ایران اتفاقی بی بدیل در تاریخ معاصر به شمار می‌آید که در مسائل سیاسی جهان و منطقه ایفاگر نقش تعیین کننده و تحولات غیرقابل پیش بینی بوده است.

وی از اجرای برنامه های فرهنگی، ورزشی و هنری مختلف در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: ایجاد شور و نشاط اجتماعی در اولویت محتوای این برنامه ها قرار گیرد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در بخش دیگر سخنان خود ایده پردازی و خلاقیت در اجرای برنامه های نوروزی و تلاش برای بهبود و ارتقاء سطح خدمات با حضور مدیران و کارشناسان ذیربط را مورد تاکید قرار داد.

داداش زاده با اشاره به اینکه نوروز به عنوان یک رویداد ملی و جهانی سهم بالایی در نشاط اجتماعی جامعه دارد، استفاده از توان سازمان های مردم نهاد، مشارکت جامعه محلی و اهالی منطقه را در اجراء برنامه های نوروزی مهم اعلام کرد و از تدوین برنامه های مناسب برای توسعه گردشگری و طبیعت گردی در محدوده های چهارگانه منطقه آزاد ارس خبر داد.

وی برگزاری جلسات کارشناسی، نشست با انجمن های فرهنگی و هنری و استفاده از هنرمندان بومی را از برنامه های آتی این سازمان اعلام کرد و گفت: اولویت منطقه آزاد ارس در نوروز 96 تداوم خدمات با کیفیت برای گردشگران است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس

منطقه آزاد ارس با توانمند سازی و بهره‌گیری از ظرفیت ها، فرصتها و پتانسیل‌های سرزمین اصلی از نقش آفرینان اصلی در شکوفایی و بالندگی کشور در جهت توسعه صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدماتی و دستیابی به تکنولوژی های نوین و احراز جایگاه اول اقتصادی کشور در منطقه، و تعمیق امنیت در مرزها بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]