اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951117232066464

قالی ایرانی بر بام سمنان نقش می بندد

کد: 13951117232066464

https://goo.gl/pUfwR1

، سمنان , (اخبار رسمی): نقش قالی ایرانی عملیات اجرایی این فرش زیبا با بهره گیری از کفپوش های رنگی تولید شده در کارخانه فرآوردهای بتنی سازمان عمران از روز اول بهمن آغازشد.

قالی ایرانی بر بام سمنان نقش می بندد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان عمرانی شهرداری سمنان گفت: باعنایت به طرح ابلاغ شده برای اجرای فرش کف بام کوهستان با نقش قالی ایرانی عملیات اجرایی این فرش زیبا با بهره گیری از کفپوش های رنگی تولید شده در کارخانه فرآوردهای بتنی سازمان عمران از روز اول بهمن آغازشد.

امینیان افزود: مساحت این محوطه حدود ۱۵۰۰ متر مربع برآورد می شود.

به گفته وی توپوگرافی منطقه ، پیچیدگی طرح ، برودت هوای بام در کوهستان عملیات عمرانی را با مشکلاتی مواجه کرده اما امیدواریم این پروژه در ایام مبارک دهه فجر به بهره برداری برسد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری سمنان

سمنان یکی از شهرهای ایران، مرکز استان سمنان و شهرستان سمنان است. این شهر در جنوب رشته کوه البرز و شمال دشت کویر در راه تهران به خراسان قرار گرفته است. آب و هوای آن خشک و معتدل است. این شهر از سوی خاور با شهرهای دامغان شاهرود، از شمال به درجزین، مهدیشهر و شهمیرزاد و از باختر با سرخه همسایه است. فاصله آن تا تهران 216 کیلومتر است و به راه آهن سراسری تهران_مشهد، متصل است و دارای دو فرودگاه (یکی تجاری و دیگری نظامی) است. نژاد مردم سمنان آریایی است و به زبان فارسی و زبان سمنانی سخن می‌گویند. سمنان از گزینه‌های مهم برای انتقال پایتخت سیاسی کشور در سال 1392 بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]