اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951209239615428

زهرا نعمتی بهترین کماندار زن معلول جهان شد

کد: 13951209239615428

https://goo.gl/HMbeIu

، تهران , (اخبار رسمی): مراسم انتخاب برترین‌های تیراندازی با کمان جهان در سال 2016 در لاس‌وگاس آمریک و بانوی کماندار معلول کشورمان به عنوان بهترین ورزشکار این رشته در سال ۲۰۱۶ انتخاب و معرفی شد.

زهرا نعمتی بهترین کماندار زن معلول جهان شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان ، مراسم انتخاب برترین‌های تیراندازی با کمان جهان در سال 2016 در لاس‌وگاس آمریکا برگزار و در این مراسم زهرا نعمتی، ملی‌پوش کشورمان با کسب بیشترین آرا در میان 43 هزار رای داده شده از سوی مردم و متخصصان این رشته به عنوان بهترین کماندار زن معلول معرفی شد.

همچنین «آندره شلبی» از آمریکا نیز به عنوان بهترین کماندار مرد معلول انتخاب شد.
رای‌گیری برای برترین‌های تیراندازی با کمان جهان بین روزهای یک تا 31 دسامبر 2016 صورت گرفت و نعمتی، دارنده دو مدال طلا و یک نقره پارالمپیک بیشترین رای را به خود اختصاص داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش