اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951210240436860

120 منبع و ابزار رایگان برای طراحان گرافیک

کد: 13951210240436860

https://goo.gl/K8Ed81

، مشهد , (اخبار رسمی): برای اینکه جایی در جامعه طراحان گرافیک فریلنسر داشته باشید نیاز به مهارت های استثنایی و تعهد برای ایجاد یک محصول فوق العاده دارید که بتواند هدف مشتریتان را به درستی برای حضار نمایش دهد.

120 منبع و ابزار رایگان برای طراحان گرافیک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی پارس فریلنسر، داشتن کتابخانه ای گسترده از منابع طراحی به بهینه سازی خلاقیت در کار، عادت ها و تسریع بخشیدن به تبدیل ایده ها به واقعیت کمک می کند.

طراحی ساخته شده بر پایه ایده ها و ادراک بوده که هسته اصلی هر پروژه بزرگ را تشکیل می دهند. طراحان با داشتن منابع و ابزار مناسب قادر به بالا بردن کیفیت محصولات خود و کاهش زمان در تحویل پروژه می باشند. این جعبه گنجینه طراحی شامل بیش از 120 وب سایت منابع طراحی رایگان در 19 سطح است .

فونت ها

یک مجموعه خیره کننده از تایپو گرافی های بسیار زیبای وب که به شما الهام خواهد داد و برای شما تعداد زیادی از فونت هایی که دارای کیفیت خارق العاده هستند فراهم می کند .

FontSquirel: بزرگترین مجموعه از فونت های رایگان آنلاین دست چین شده است . این سایت یک فیلتر عالی  برای پیدا کردن فونت مناسب نیازهای شما دارد . طراحان برای استفاده از این فونتها چه برای پروژه های شخصی چه تجاری آزاد هستند.

FontFabric: کار طراح تایپو گرافی بلغاری  Svet Simov ، این فونت مجموعه با کیفیت ترین فونت هایی است که شما می توانید در روی وب پیدا کنید . سایت شامل 90 فونت رایگان است ، اغلب اینها از الفبای سیریلیک  ( Cyrillicc) پشتیبانی می کند  . استفاده شخصی و تجاری به صورت رایگان در دسترس است .

Google Fonts: فونت رایگان گوگل بیش از 900 فونت برای پروژه های چاپ و وب با یک مجوز آزاد پیشنهاد می کند . گوگل فونت به شما این امکان را می دهد که فونت ها را به کمک عرض ، شیوه  ، کج برای داشتن بهترین تجربه سرچ فیلتر کنید.

MediaLoot: به عنوان بخش کوچکی از پیشنهاد های رایگان بسیاری که توسط  MedialLoot  ارایه می شود می توان به ارایه یک مجموعه خوب از فونت های منحصر به فرد که می توانید به صفحه منابع بوک مارک خود اضافه کنید  اشاره کرد.

Free Goodies For Designers: یک مجموعه از برخی از فونت های سفارشی عالی با یک شیوه منحصر به فرد که برای استفاده های تجاری بدون استفاده رایگان و مجاز است . سایت مباحث بیشتری را که سطوح بعدی آورده شده است ارایه می دهد.

FreebiesBug: این فونت ویژگیهای بعضی از دست نوشته های دوست داشتنی ، طرحهای فونت سفارشی را جمع آوری کرده است .

Letterhead Fonts: یک مجموعه نفیسس از فونت های  سربرگ های کلاسیک و قدیمی برای پروژه طراحی محصولات شما. از این  نوع فونت تزیینی سود ببرید و الهامات خود را برای پروژه بعدی با عکس های کوچک عجیب و طراحی هایی که همراه هر فونت می باشد جمع آوری کنید .

The Freebies Bay: در جهان تایپو گرافی مدرن با این فونت شفاف شده توسط Freebies Bay  شیرجه بروید . سایت طیف گسترده ای از سبک های فونت از نویسندگان مختلف را پیشنهاد می دهد و همچنین یک منبع بزرگ برای منابع گرافیکی اضافه ارایه می کند.

Inspiration Hut: در اینجا شما می توانید بعضی از فونت های عالی دست ساز را به خوبی بعضی از منابع طراحی رایگان  اضافی جذاب پیدا کنید .

پایان بخش اول

آیا مشتاق به انجام پروژه های طراحی هستید؟  به حساب کاربری خود وارد شوید و به عنوان یک فریلنسر شروع به کار کنید .

نیاز به کسی برای طراحی کار خود دارید؟ یک پروژه پست کنید تا یک فریلنسر به شما کمک کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس فریلنسر

پارس فریلنسر بستری برای کارفرمایان (مشتریان) فراهم کرده است تا از طریق آن و با کمک فریلنسرها و پیمانکاران بتوانند پروژه‌ها و کارهای خود را به آسانی و حتی از راه دور انجام دهند. کار و انجام پروژه به صورت آنلاین مزایای فوق العاده زیادی را برای طرفین دارد و می‌تواند هزینه های جانبی برای عقد قرارداد،اتلاف وقت در ترافیک و … را کاهش دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]