اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951215241605517

رییس اتحادیه لوازم خانگی:

نمایشگاه های بهاره در شأن مردم نیست

کد: 13951215241605517

https://goo.gl/GLsCN2

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اتحادیه لوازم خانگی کشور برگزاری نمایشگاه های بهاره را در شان مردم ندانست و گفت: وقتی به این نمایشگاه ها نگاه می کنم، حالت زیبایی در آن نمی بینم و اصلا در شأن مردم نیست.

نمایشگاه های بهاره در شأن مردم نیست

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، رئیس اتحادیه لوازم خانگی کشور با تصریح بر اینکه برگزاری نمایشگاه در ایران به انحراف کشیده شده است، بیان داشت: در هیچ کشوری در دنیا نمی بینید که بخواهند در پایان سال نمایشگاه برگزار کنند. تمام واحدهای صنفی یک سال منتظر هستند تا شب عید فرا برسد تا فروش بیشتری داشته باشند.

طحان پور برگزاری نمایشگاه های بهاره را در شان مردم ندانست و عنوان داشت: بعضی وقت ها که این نمایشگاه ها را از صدا و سیما نگاه می کنم، حالت زیبایی در آن نمی بینم؛ اینکه با چادر و داربست نمایشگاه درست کنند و مردم هم در فضای محدود حرکت کنند، اصلا در شأن مردم نیست.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی کشور تاکید کرد: نمایشگاه ها باید محل عرضه کالاهای صادراتی باشد تا اگر دسترسی به این محصولات ندارند، اقدام به خرید کنند. البته نمایشگاه ها محل فروش کالا نیست ولی در ایران وضعیت متفاوت است زیرا در کشورهای توسعه یافته، نمایشگاه محل بازدید از کالاهای جدید است.

وی افزود: در نمایشگاه های بهاره، هیچ لوازم خانگی وجود ندارد و اگر هم بعضا دیده می شود، کالاهایی هستند که نام و نشان ندارند و اصلا هم از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و به همین جهت مورد تائید اتحادیه لوازم خانگی نیستند. اتحادیه لوازم خانگی دارای انجمن تولید کنندگان و فروشندگان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]