اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960309250490005

یک میلیون نفر؛ مخاطبین بالقوه هر کمپین خبری در اخبار رسمی

کد: 13960309250490005

https://goo.gl/8WWNS2

، تهران , (اخبار رسمی): با افزایش کانال‌های توزیع خبر و شبکه انتشار تضمینی، تعداد مخاطبین بالقوه هر کمپین خبری ویژه در اخبار رسمی، نخستین نیوزوایر ایران، به عدد بسیار مهم حداقل یک میلیون نفر در هر روز رسید.

گزارش بازخورد کمپین روابط عمومی خبری در اخبار رسمی

اخبار رسمی به عنوان نخستین نیوزوایر ایرانی (پل ارتباطی شرکت‌ها و رسانه‌ها) تا امروز توانسته به بیش از 1400 شرکت خدمات خبری و رسانه‌ای ارائه دهد.

به گزارش روابط عمومی اخبار رسمی، این به این معنا است که هر شرکت با اجرای یک کمپین خبری ویژه در اخبار رسمی، می‌تواند با یک میلیون نفر از مخاطبان رسانه‌های همکار اخبار رسمی به صورت هدفمند (Targeted) ارتباط برقرار کند.

مجید کثیری، مدیرعامل اخبار رسمی در زمینه اهمیت اجرای کمپین‌های خبری گفت: «اجرای مداوم کمپین‌های خبری این روزها به یک ضرورت ارتباطی برای شرکت‌ها تبدیل شده است و اگر یک شرکت به طور مداوم اخبار فعالیت‌ها و رویدادهایش را اطلاع‌رسانی عمومی نکند، مسلما از دید افکار عمومی و مخاطبان بالقوه آن، شرکتی غیرفعال و بدون پویایی است. اجرای مداوم کمپین‌های خبری، راهی است که یک شرکت توسط ابزار روابط عمومی و محتوا، می‌تواند حضور مداوم خود را در این زمینه تضمین کند.»

وی در زمینه موفقیت‌های اخبار رسمی در این زمینه افزود: «اخبار رسمی به عنوان نخستین نیوزوایر ایرانی (پل ارتباطی شرکت‌ها و رسانه‌ها) تا امروز توانسته به بیش از 1400 شرکت خدمات خبری و رسانه‌ای ارائه دهد. شبکه توزیع خبر (ارسال هدفمند خبر برای رسانه‌ها و خبرنگاران) به شبکه 2 هزار رسانه‌ای رسیده و شبکه انتشار تضمینی نیز به بیش از 80 رسانه کشور رسیده است. اجرای هر کمپین توسط این شبکه می‌تواند پتانسیل اثرگذاری بر بیش از 1 میلیون مخاطب را در روز اجرا داشته باشد و در آینده نیز به علت ماندگاری اکثر این محتوا در وب، پتانسیل جذب مخاطب از طریق موتورهای جستجو را دارد.»

هم‌اینک علاوه بر توزیع خبر هر شرکت در 2 هزار رسانه داخلی، با انتشار تضمینی در حداقل 70 رسانه شبکه طلایی همکار اخبار رسمی، شرکت‌ها می‌توانند بیشترین نرخ بازگشت سرمایه را به نسبت سایر روش‌های ارتباطی با مخاطبان داشته و  اثرگذاری وسیعی بر افکار عمومی و بهبود روابط عمومی و برندینگ یک شرکت ایجاد کند.

اخبار رسمی همچنین اعلام کرد که علاوه بر 3 نوع کمپین خبری از پیش آماده شده برای اجرای سریع، به تازگی بخش طراحی و اجرای کمپین‌های اختصاصی نیز راه‌اندازی شده که مدیران عامل، روابط عمومی و بازاریابی شرکت‌ها می‌توانند با مشاوره یکی از کارشناسان اخبار رسمی، رسانه‌های خاصی را به شبکه انتشار تضمینی خود اضافه و مخاطبان بالقوه خود را افزایش دهند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با فعالیت‌های اخبار رسمی می‌توانند به سایت آن به آدرس https://AkhbarRasmi.com مراجعه و یا برای مشاوره طراحی کمپین خبری اختصاصی با شماره 22886635 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اخبار رسمی

«اخبار رسمی»، نخستین نیوزوایر بین المللی ایران است که به کسب وکارها کمک می‌‎کند تا با اجرای کمپین‌های خبری در رسانه‌ها دیده شوند. اخباررسمی یک پلتفرم رسانه ای است و به عنوان یک پل ارتباطی، میان شرکت‌ها و رسانه ها عمل می‌کند تا از طرفی روابط عمومی و برندینگ شرکت‌ها توسعه یابد و از طرفی رسانه‌ها بتوانند به محتوای موثق و رسمی از شرکت‌ها دسترسی داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]