اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960404252885821

اعلام آمادگی شرکت توسعه سامانه های آگرین برای همکاری با موسسات آموزشی

کد: 13960404252885821

https://goo.gl/Eibb5u

، تهران , (اخبار رسمی): هدف از این دست همکاری‌ها ارتقای سطح دانش مدیران و حسابداران در زمنیه نرم‌افزارهای مالی و بازرگانی می‌باشد.

اعلام آمادگی همکاری با موسسات آموزشی

هدف از این دست همکاری‌ها ارتقای سطح دانش مدیران و حسابداران در زمنیه نرم‌افزارهای مالی و بازرگانی می‌باشد.

شرکت توسعه سامانه های آگرین تولیدکننده نرم افزار مالی و بازرگانی چابک، آمادگی خود را برای همکاری با موسسات آموزشی اعلام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه سامانه های آگرین، هدف از این دست همکاری‌ها ارتقای سطح دانش مدیران و حسابداران در زمنیه نرم‌افزارهای مالی و بازرگانی می‌باشد. تیم نرم افزار حسابداری چابک با برگزاری این دوره‌ها به دنبال آن هست تا زمینه مناسب در راستای ارتقا کیفی دانش نرم‌افزاری حسابداران و مدیران مالی مجموعه‌های بازرگانی، فراهم شود و همواره سعی خواهد شد توسعه این قبیل برنامه‌ها در دستور کار قرار گیرد تا بستر مناسب برای پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این عزیزان شکل گیرد.

در انتها لازم به ذکر است که از برنامه‌های آتی مجموعه همکاری و روابط مستمر با دانشگاه‌ها و محیط‌های علمی است.
موسسات آموزشی علاقمند به همکاری می‌توانند با تیم نرم افزاری چابک در تماس باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار حسابداری چابک می توانید با شماره تلفن 02188007647 تماس بگیرید و یا به وب‌سایت شرکت به آدرس www.agrinsystems.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم‌افزار مالی و اداری چابک

شرکت توسعه سامانه‌های آگرین فعالیت خود را با هدف تولید نرم افزار‌های نوین با استفاده از فناوری‌های روز دنیا شروع کرد این شرکت در حوزه تخصصی تولید نرم‌افزار‌های مالی، بازرگانی در حال فعالیت است، توسعه سامانه‌های آگرین با در دست داشتن نیرو‌های متخصص و توانمند در صنعت فناوری توانسته است محصولات نرم افزاری چابک را به بازار معرفی کند. این محصولات شامل نرم افزار جامع حسابداری، نرم افزارهای خزانه داری، انبارداری، حقوق و دستمزد، اموال و خرید و فروش می‌شود که همگی تحت نام چابک به بازار عرضه گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | علم و آموزش