کد: 13960405252917005

توسط بستر طرح مسئله‌ پادپُرس و تحت عنوان نوآ۰۰۶ برگزار می‌شود:

میزگرد مجازی با رویکرد تفکر نقادانه درباره‌‌ی کتاب و کتابخوانی

کد: 13960405252917005

https://goo.gl/6n35iV

، تهران , (اخبار رسمی): ۱۰ تا ۱۶ تیر ۱۳۹۶، یک رویداد مجازی با عنوان نوآ ۰۰۶ و با رویکرد تفکر نقادانه درباره‌ی کتاب و کتابخوانی در بستر محتوا-باز پادپُرس برگزار خواهد شد تا علاقه‌مندان به موضوعات فرهنگی، اجتماعی و صنعت کتاب و کتابخوانی از این فرصت بهره برده و به طرح و به اشتراک‌گذاری تجربه‌هایشان بپردازند.

رویداد نوآ۰۰۶: میزگرد مجازی با رویکرد تفکر نقادانه درباره‌ی کتاب و کتابخوانی

در نوآ۰۰۶، ذی نفعان و علاقه‌مندان صنعت کتاب و کتابخوانی؛ به طرح مسئله، تفکر نقادانه، بحث و استدلال، به اشتراک گذاری تجربه‌، و ارائه ی راه حل برای مشکلات این صنعت می‌پردازند. به اندازه‌ی خودت همراه شو!

به گزارش روابط عمومی پادپُرس، سهیل ملازاده، مدیر ارتباطات پادپُرس با بیان این خبر، درباره اهمیت و دلایل برگزاری این دوره گفت: اینکه من چقدر کتاب میخوانم یا تو چقدر، به تنهایی باعث پیشرفت ما نمی‌شود. در یک حرکت جمعی و با یک نگاه نقادانه می‌خواهیم مشکلات جلوی راه «یک تجربه‌ی بهترِ کتابخوانی» را بیرون بکشیم. هدفمان این است که به راه‌حل‌های مسئله‌ی اصلی نزدیک‌تر شویم: «ما ایرانی‌ها روی هم چقدر کتاب می‌خوانیم؟»

وی در زمینه نکات آموزشی این دوره و مزایای آن برای شرکت کنندگان افزود: «رویداد مجازی است و بدون مرز. بعضی دانشگاه‌های ایران و ایرانیان مقیم خارج از این رویداد استقبال کرده اند و انتظار داریم تعاملات جالبی از مدل ذهنی‌های مختلف راجع به صنعت کتاب و کتابخوانی داشته باشیم. ضمن اینکه با توجه به حضور اساتید و متخصصان، افراد می‌توانند از هم استدلال و تفکر نقادانه بیاموزند. ضمن آنکه محتوای به اشتراک گذاشته شده در نهایت به صورت آزاد در دسترس تمام افراد قرار خواهد گرفت تا ایشان در صورت لزوم از آن برای ایجاد بهبود در صنعت کتاب بهره ببرند.»

متولی برگزاری این دوره تاکید کرد: «از یک ماه پیش با ذی نفعان مختلف صنعت کتاب و کتابخوانی در تماس بودیم و ایشان را به طرح تجربه و همراهی در این رویداد جمعی دعوت کرده‌ایم. طرح مسئله، تفکر نقادانه، بحث و استدلال، به اشتراک گذاری تجربه‌، و ارائه ی راه حل برای مشکلات صنعت کتاب و کتابخوانی از جمله اتفاقات جالب توجهی است که در این رویداد مجازی می‌توانیم منتظرش باشیم. در نهایت، شرکت ها و صنایع علاقه مند، میتوانند در توسعه و ترویج بهتر این حرکت جمعی همراه شوند و در آگاه سازی دیگران از این مشکلات حامی رویداد و شریک ما باشند.»

گفتنی است این دوره آموزشی به مدت یک هفته از ۱۰ تا ۱۶ تیر ۱۳۹۶ پیگیری خواهد شد و علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره، می‌توانند به سایت https//nova006.padpors.com مراجعه و یا با شماره 09363168019 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پادپُرس

شبکه‌ی نوآوری پادپُرس، مجموعه‌ افرادی است علاقه‌مند به حل مسئله. ایشان در بستر پادپُرس، به طرح سوال و مسئله می‌پردازند؛ و با بیان تجربه و بروز دانش خود پای این مسائل در پیدا کردن راهکارهای جمعی برای آن شریک می‌شوند. شما هم اگر مایل بودید از خرد جمعی برای حل مسئله‌های فردی، مسئله‌های عام المنفعه، و یا مسائل موجود در شرکت‌ها و سازمان‌هایتان برخوردار باشید، به شبکه‌ی نوآوری پادپُرس بپیوندید.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.