اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960522257437334

گزارش بازار جهانی مواد نانو

کد: 13960522257437334

https://goo.gl/tkExt9

، تهران , (اخبار رسمی): نانو مواد طبق استاندارد، به موادی اطلاق می‌شوند که دارای ابعادی در حدود 100 نانومتر و کمتر باشند. نانو مواد به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. امروزه مصرف این مواد پیشرفته در جهان رو به افزایش است.

بازار جهانی نانو مواد
گزارش بازار جهانی مواد نانو

در این اینفوگرافیک به بررسی بازار و تحلیل روندهای آتی نانو مواد، دسته‌بندی آنها و سهم هر بخش از بازار جهانی نانو مواد پرداخته شده است.

به گزارش گروه رصد بازار فناوری های نوین، نانو مواد طبق استاندارد، به موادی اطلاق می‌شوند که دارای ابعادی در حدود 100 نانومتر و کمتر باشند. نانو مواد به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. امروزه مصرف این مواد پیشرفته در جهان رو به افزایش است.

در این اینفوگرافیک به بررسی بازار و تحلیل روندهای آتی نانو مواد، دسته‌بندی آنها و سهم هر بخش از بازار جهانی نانو مواد پرداخته شده است. علاوه بر این اطلاعاتی در خصوص میزان استفاده هریک از نانو مواد در حوزه‌های مختلف صنعتی و میزان نفوذ و کاربرد هریک در مناطق مختلف جغرافیایی در این اینفوگرافیک ارائه شده است. مطالب ارایه شده در این اینفوگرافیک از موسسه تحقیقات بین المللی Mordor Intelligence  اقتباس شده است.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانید به شماره دوم ویژه‌نامه توسعه بازار مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رصد بازار فناوری های نوین

گروه دیده‌بان فناوری‌های نوین با نام تجاری Hitech Monitor، فعالیت خود را در خصوص رصد و تحلیل بازار در حوزه فناوری‌های نوین و نوظهور در کشور آغاز نموده است. هدف اصلی Hitech Monitor رصد بازار و ایجاد بینش بازار در حوزه‌ی فناوری‌های نوین است. این مجموعه در نظر دارد تا با رصد مستمر تحولات صورت گرفته در دنیا در خصوص محصولات با فناوری‌های پیشرفته و همچنین با بررسی بازار فناوری‌های نوین در صنایع ایران و شناسایی نیازمندی‌های آتی این صنایع؛ راه را برای ورود این محصولات به بازار روشن و هموار نماید. این مجموعه هم اکنون مفتخر است تا تجربیات و اطلاعات خود را به شیوه‌ای نوین و در دنیای مجازی در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. فناوری‌های نوین تحت پوشش در این سایت شامل: فناوری نانو، مواد پیشرفته، کامپوزیت و پلیمر،الکترونیک فناوری اطلاعات وانرژی‌های نو می‌باشد. صنایع تحت پوشش خدمات Hitech monitor شامل: پوشش و خوردگی، نساجی، آب، دریایی، انرژی، پتروشیمی، صنایع غذایی، پلاستیک و پلیمر، نفت، گاز و پتروشیمی، ساختمان، سلامت و پزشکی، کشاورزی و بسته‌بندی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | علم و آموزش