اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960806265847671

معرفی رابط وب فارسی ایمیل سرور سازمانی آیسوارپ

کد: 13960806265847671

https://goo.gl/rDD3jA

، تهران , (اخبار رسمی): رابط وب آیس وارپ (IceWarp) کلیه‌ی ارتباطات شما را اعم از ایمیل، چت، تماس صوتی و تصویری مرکزیت داده و به شما امکان اتصال به آن را از طریق هر نوع مرورگر و یا دستگاه می‌دهد. مدیریت ایمیل‌ها، مخاطبین، قرار جلسات، فعالیت‌ها و یادداشت‌های خود را از داخل چت و یا جلسه وبی، بطور مستقیم انجام دهید.

معرفی رابط وب فارسی ایمیل سرور سازمانی آیسوارپ
ایمیل سرور آیسوارپ بصورت کامل و حرفه ای از زبان فارسی پستیبانی می نماید.

  رابط وب ایمیل سرور سازمانی آیس وارپ علاوه بر زبان انگلیسی، بطور کامل به زبان فارسی و راست به چپ است. کاربر می‌تواند به دلخواه زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هر آنچه نیاز دارید در رابط وب آیس وارپ موجود است.

 

بدون نیاز به هیچ افزونه

  آیس وارپ دارای رابط وب قوی بر پایه HTML5 است که بر روی کلیه مرورگرهای پیشرفته جدید، بدون نیاز به هیچگونه افزونه‌ای اجرا می‌شود. کلیه امکانات آیس وارپ از جمله تماس صوتی/تصویری، جلسات آنلاین و غیره از همین رابط وب در دسترس کاربر است.

 

رابط کاربری کاملا فارسی

  رابط وب آیس وارپ علاوه بر زبان انگلیسی، بطور کامل به زبان فارسی و راست به چپ است. کاربر می‌تواند به دلخواه زبان مورد نظر خود را انتخاب کند. کلیه‌ی امکانات فارسی اعم از تاریخ هجری شمسی و غلط‌یاب فارسی، بدون نیاز به نصب هیچ افزونه‌ای در اختیار کاربر است.

 

امکانات محیط کاری آیس وارپ

  با استفاده از امکانات مختلف آیس‌وارپ که بصورت یکپارچه بر روی یک رابط واحد به کلیه کاربران ارائه می‌شود، ارتباطات داخلی و کار تیمی را در داخل شرکت خود تسهیل بخشید.

 

ایمیل، تقویم، دفتر تلفن، فعالیت‌ها، یادداشت‌

  رابط وب آیس وارپ دارای امکانات کامل جهت مدیریت اطلاعات شخصی، شامل تقویم و هماهنگی جلسات، رزرو منابع، دفترچه تلفن، فعالیت‌ها و یادداشت است. کلیه اطلاعات را می‌توان به راحتی بین کاربران با استفاده از لیست افراد، تقویم گروهی و یا پوشه‌های عمومی به اشتراک گذاشت.

 

تیم‌ چت IceWarp:

  تیم‌چت ابزار پیام‌رسانی و کار گروهی برای انجام پروژه‌ها توسط تیم‌های کاری است. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که با سایر افراد گروه خود تماس بگیرید، در ارتباط با یک موضوع بحث و گفتگو کنید، فایل به اشتراک بگذارید و جلسات داخلی تشکیل دهید.

 

اتاق گفتگو ایجاد کنید

  اتاق گفتگوی عمومی یا خصوصی ایجاد کنید و همکاران یا افراد بیرون شرکت را به این اتاق دعوت کنید.

 

اعلانات

  آیس‌وارپ را تنظیم کنید که برای پست‌های مهم به شما خبررسانی کند و یا به دلخواه برای هر اتاق آن را قطع کنید.

 

جلسات

  جلسات آنلاینی ایجاد کنید که اشخاص فقط با یک کلیک بر روی آن در آن شرکت کنند.

 

همکاری بر روی فایل‌ها

  فایلی را جهت بحث به اشتراک بگذارید و یا بصورت گروهی آن را ویرایش کنید.

 

با استفاده از + سریع اضافه کنید

  فایل آپلود کنید، رویداد اضافه کنید، جلسه تشکیل دهید و یا لینک به اشتراک بگذارید. همه این موارد فقط با یک دکمه!

 

زمان‌ بندی جلسات و تقویم

  برای کاربران داخلی و خارجی دعوتنامه‌ی جلسات را  بفرستید و زمان خالی آن‌ها برای شرکت در جلسه را چک کنید. منابع مشترک مانند اتاق جلسات را می‌توانید از قبل رزرو کنید. مدیر این منابع می‌تواند رزرو شدن آن‌ها را تایید کند.

 

وب‌ داکیومنت‌:

  تمام فایل‌های آفیس خود را بدون نیاز به نصب نرم‌افزارهای آن ویرایش کنید. فایل‌ها را بطور داخلی با سایر افراد به اشتراک بگذارید و یا با استفاده از تکنولوژی الصاق هوشمند، فایل‌های بزرگ را با ایمیل ارسال کنید.  فایل‌های اکسل، وورد و ODF را مستقیما در آیس‌وارپ مشاهده نموده و فایل‌های پاورپوینت را پخش کنید.

 

درون محتوای این فایل‌ها را بصورت آنلاین بررسی کرده و یا جستجو کنید:

 بصورت گروهی بر روی فایل‌ها کار کنید، فایل‌ها را ویرایش کنید، اصلاحیه‌های مختلف آن را ذخیره کنید و یا آن را به ویرایش‌های قبلی برگردانید، فایل را درون اتاق گفتگو به اشتراک بگذارید تا بقیه در مورد آن نظر دهند.

 

چت وبی و رد و بدل فایل، جلسات آنلاین:

  گفتگوی جدیدی را بصورت خصوصی و یا عمومی با استفاده از سرور Jabber/XMPP داخلی آیس وارپ شروع کنید. با همکاران خود در شرکت چت کنید، فایل ارسال کنید، شکلک ارسال کنید و یا با کاربران گوگل، AOL، یاهو و بقیه شبکه‌های اجتماعی گفتگو کنید. تمامی این امکانات از درون رابط آیس‌وارپ در دسترس شما است.
  با استفاده از سایر نرم‌افزارهای مورد علاقه خود، به سرور چت آیس‌وارپ متصل شده و از کلیه امکانات آن استفاده کنید. یا با استفاده از نرم‌افزار IceChat آیس وارپ، با گوشی موبایل خود با کاربران دیگر گفتگو کنید.

 

تماس صوتی، تصویری و ارسال پیامک

  با استفاده از تماس‌های زنده صوتی/تصویری و کنفرانس چند کاربره، تیم‌های کاری مجازی ایجاد کنید. راه‌کار نرم‌افزاری آیس وارپ، نیاز به هیچ سخت‌افزار سانترال و یا گوشی VOIP ندارد. تمام آنچه مورد نیاز شما است درون رابط وب آیس‌وارپ در مرورگر شما وجود دارد. با استفاده از رابط وب، پیامک برای مخاطبین خود ارسال کنید.

 

تلفن وبی برای تماس‌های صوتی و تصویری

  شماره‌گیری به همراه نمایش فعال بودن کاربر، ایجاد یک کنفرانس تلفنی را بدون نیاز به ترک محیط چت و یا ایمیل، راحت می‌کند. این قابلیت بر روی سیستم‌های ویندوز، لینوکس و مکنتاش وجود داشته و احتیاج به هیچ نرم‌افزار جانبی و یا پلاگین وجود ندارد.

 

جلسات وبی با امکان اشتراک صفحه نمایش

  کار گروهی و راندمان کاری را در تیم خود به اوج برسانید. کاربران خارج از شرکت می‌توانند به واسطه یک لینک یکبار مصرف، به جلسات شما بپیوندند و یا توسط تلفن معمولی در جلسه شرکت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آرسس ایرانیان

شرکت آرسس ‌ایرانیان ( Arses Iranian ) با بیش از 15 سال تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تلاش نموده است تا برپایه تکنولوژی روز دنیا، برترین نرم‌افزارهای مورد نیاز مدیران IT را گردآوری نماید. بمنظور آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات آرسس، می توانید بروشور مورد نظر را از سایت دریافت فرمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]