کد: 13960912270200353

در همایش ملی فناوری‌ اطلاعات:

اتوماسیون‌ اداری‌ و فرآیندهای فراگستر برگزیده‌ی (فاب) شد

کد: 13960912270200353

https://goo.gl/2z1h7Z

، تهران ، (اخبار رسمی): نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر در پنجمین همایش ملی فناوری اطلاعات مفتخر به کسب عنوان «محصول برگزیده» شد. این همایش توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران و وزارت علوم تحقیقات و فناوری اطلاعات در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.

اتوماسیون‌اداری‌ و فرآیندهای فراگستر،محصول برگزیده همایش ملی فناوری‌اطلاعات
اتوماسیون‌ اداری‌ و فرآیندهای فراگستر برگزیده‌ی (فاب) شد

پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه و گسترش علم و دانش در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات و تقدیر از دستاوردهای برتر در حوزه‌ی کاربست فناوری اطلاعات در کشور  در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.

یکی از محورهای اصلی این همایش که به صورت سالانه برگزار می‌شود، اهدای جایزه‌ی فناوری اطلاعات برتر (فاب) به محصولات برگزیده این حوزه است.

بنا به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران»، از میان تمامی محصولات ارسالی از سراسر کشور به دبیرخانه‌ی همایش و پس از انجام مصاحبه‌ها و ارزیابی‌های دقیق از کلیه‌ی محصولات و شرکت‌های فعال در حوزه‌ی فناوری اطلاعات، در نهایت ۱۵ محصول به عنوان محصول برگزیده انتخاب و شایسته تقدیر، ارزیابی شدند.

در این میان شرکت فراگستر مفتخر به کسب عنوان محصول برگزیده و دریافت لوح تقدیر از پنجمین جایزه فناوری اطلاعات برتر (فاب) شد. شرکت فراگستر تنها شرکت فعال در حوزه ‌ی تولید اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار است که در بین تمامی شرکت‌ها و  مجموعه‌های فعال در این حوزه؛ در این همایش ملی مورد تقدیر قرار گرفت. جهت مشاهده‌ی گزارش تصویری این همایش می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

شرکت مهندسی و پژوهشی فراگستر

شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر (سهامی خاص)، بعنوان یک شرکت دانش بنیان، با در اختیار داشتن رتبه ۱ شورایعالی انفورماتیک، اجرای موفق‎ترین پروژه‎های نرم‎افزاری کشور را در سابقه خود داشته است و مهمترین فعالیت این شرکت ارائه سبد کاملی از نرم‌افزارهای یکپارچه سازمانی در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)، اتوماسیون اداری، منابع انسانی و مالی برای سازمان‎هایی با اندازه‎ی متوسط و بزرگ می‎باشد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.