اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960919271016517

یاقوت جمع کنید و 100 میلیون ریال از فروشگاه اینترنتی شهرفافا جایزه بگیرید

کد: 13960919271016517

https://goo.gl/3A3Zw9

، شیراز , (اخبار رسمی): در جشنواره «صد دانه یاقوت» با جمع آوری بیشترین یاقوت شانس برنده شدن 100 میلیون ریال را خواهید داشت. با انجام چالش ها در شهرفافا، می توانید یاقوت‌ جمع کنید. از خرید گرفته تا ثبت تجربیاتی که در استفاده از برخی کالاهای دیجیتالی مثل لپ‌ تاپ، مادربرد، کارت گرا­فیک، هارد اکسترنال، و … دارید.

یاقوت جمع کنید و 100 میلیون ریال از فروشگاه اینترنتی شهرفافا جایزه بگیرید
یاقوت جمع کنید و 100 میلیون ریال از فروشگاه اینترنتی شهرفافا جایزه بگیرید

فروشگاه اینترنتی‌ شهر‌‌فافا تا ۴دی‌ماه جشنواره‌ای با عنوان «صد دانه یاقوت» برگزار می‌کند.

فروشگاه اینترنتی‌ شهر‌‌فافا تا ۴دی‌ماه جشنواره‌ای با عنوان «صد دانه یاقوت» برگزار می‌کند. در این جشنواره شرکت‌کنندگان با یکدیگر بر سر جمع‌آوری بیشترین تعداد یاقوت‌ها رقابت می‌کنند تا درنهایت با جمع‌آوری بیشترین یاقوت‌ بتوانند برنده جایزه ۵۰ میلیون ریالی از فروشگاه اینترنتی شهرفافا شوند.

جذابیت اصلی  جشنواره «صد دانه یاقوت» ‌این است که اگر موفق به جمع‌آوری بیشترین یاقوت نشدید باز هم یک شانس برای برنده شدن در جشنواره صد دانه یاقوت را دارید. می‌توانید با یاقوت‌هایتان در تاریخ ۱ الی ۴ دی ماه از شهرفافا رایگان خرید کنید و یا در قرعه‌کشی ۵۰ میلیون ریالی، ۵ دی ماه شرکت کنید. این در حالی است که نفر اول نیز شانس شرکت در قرعه‌کشی را دارد.

برنده ۱۰۰ میلیون ریالی جشنواره باشید

فروشگاه اینترنتی شهرفافا در تمام طول مدت جشنواره  شما را برای کسب بیشترین یاقوت همراهی می‌کند و کسب بیشترین یاقوت بسیار قابل تصور است؛ چون هر فعالیت شما در شهرفافا، یاقوت‌هایی به ارمغان دارد. از خرید از فروشگاه گرفته تا ثبت تجربیاتی که در استفاده از برخی کالاهای دیجیتالی مثل لپ‌ تاپ، مادربرد، کارت گرا­فیک، انواع حافظه و هارد اکسترنال، تجهیزات شبکه و مودم و … دارید.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهر فافا

شهر فافا - تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال در ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]