اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961105278656936

گابریک و رعد تفاهم نامه همکاری امضا کردند

کد: 13961105278656936

https://goo.gl/yu745U

، تهران , (اخبار رسمی): انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک و مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در راستای بهبود خدمت به جامعه و کمک به جوامع هدف خود، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.

گابریک و رعد تفاهم نامه همکاری امضا کردند
تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین انجمن دیابت گابریک و مجتمع رعد

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد که در اوایل دهه 60 و با هدف برقراری امکانات آموزشی و حمایتی رایگان برای افراد توانیاب (معلول) تاسیس شده است، یکی از پیشگامان حوزه معلولین و از فعال‌ترین مراکز خیریه و حمایت از معلولین در سطح کشور به شمار می‌رود. رعد امروزه با شناسایی صدها موقعیت شغلی و متفاوت برای توان‌یابان، سالانه تعداد قابل توجهی از این افراد را تحت آموزش قرار داده و راهی بازار کسب و کار می‌کند.

پیرو ملاقات قبلی مدیران عامل مجتمع رعد و انجمن دیابت گابریک و توافق صورت گرفته مبنی بر توسعه همکاری­‌های مشترک در قالب تنظیم سند تفاهم­نامه، گروهی از مسؤولان مجتمع رعد با حضور در انجمن دیابت گابریک در تاریخ 5 بهمن ماه 1396، تفاهم ­نامه همکاری مشترک را مبادله کردند.

این تفاهم نامه به منظور حمایت از کارآموزان و کارآموختگان توان‌یاب (معلولان جسمی- حرکتی) مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و مشارکت در فرآیند کمک به افراد مبتلا به دیابت در سطوح پیشگیری و کنترل دیابت با هدف توسعه خدمت‌رسانی به جامعه هدف هر دو موسسه و افزایش اثربخشی خدمات به مخاطبان تنظیم شده است؛ محتوای این سند در 6 ماده، تعهدات متقابل هر دو مؤسسه به تشکیل کارگروه، تنظیم جدول همکاری­‌های مشترک، ارایه اخبار و گزارش‌ها، تهیه پیش­‌نویس شیوه ­نامه «شهروند مسئول» برای آشنایی گروه هدف با حقوق اجتماعی خود و ارایه راهکارهای پیشگیری از گسترش معلولیت و دیابت را شامل می‌شود.

شایان ذکر است اجرا این تفاهم‌نامه در راستای وظایف ذاتی هر دو مؤسسه تنظیم شده، از ­این ­رو اجرای آن با هیچگونه تبادل مالی همراه نخواهد بود.

با امید اینکه این همکاری‌ها موجب کمک‌رسانی بهتر به هر دو گروه توان‌یابان و جامعه دیابتی کشورمان را فراهم کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن دیابت گابریک

انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک یک سازمان مردم نهاد در حوزه ی آموزش دیابت و عضو فدراسیون بین المللی دیابت می باشد. این مجموعه در سال 1386 به همت جوانان دیابتی و با حمایت پزشکان متخصص شروع به فعالیت کرده و در حال حاضر بیش از 100 هزار عضو در سراسر کشور را تحت پوشش دارد. هدف: ما گابریک تلاش می کنیم تا هیچکس به علت نا آگاهی یا نا امیدی دچار عوارض دیابت نشود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کار و استخدام | بهداشت و درمان