اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961111279518154

 جشنواره تخفیف‌های 10 تا 50 درصدی به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار می‌شود

تخفیف‌ 10 تا 50  درصدی هاست ، سرور مجازی و SSL از 12 بهمن ماه 1396

کد: 13961111279518154

https://goo.gl/AqRZYm

، شهر کرد , (اخبار رسمی):  جشنواره تخفیف‌های 10 تا 50 درصدی به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 12 بهمن ماه 1396 آغاز وتا 22 بهمن ماه 1396 ادامه دارد.

تخفیف‌10 تا 50  درصدی هاست ، سرور مجازی و  SSL از 12 بهمن ماه 1396
تخفیف های دهه فجر

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند کلیه سرویس های میزبانی وب ، نمایندگی هاست ، سرور مجازی ، دامنه و گواهی امنیتی SSL را با 10 تا 50  تخفیف تهیه کنند.

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت داده پرداز نت افروز، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره جشنوراه تخفیف های 10 تا 50 درصدی به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در دوره زمانی دهه فجر برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند کلیه سرویس های میزبانی وب ، نمایندگی هاست ، سرور مجازی ، دامنه و گواهی امنیتی SSL را از طریق سایت شرکت به آدرس www.xzn.ir  و با 10 تا 50  تخفیف تهیه کنند.

نوید مردانیان مدیرعامل شرکت شرکت داده پرداز نت افروز مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست وتصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: کلیه علاقه مندان به این حوزه جهت دریافت سرویس های مورد نظر می توانید از طریق آدرس زیر شرح تخفیف ها و نحوه سفارش را مطالعه کنند. 

تخفیف های دهه فجر

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایکس زد ان هاستینگ (XZN Hosting )

شرکت داده پرداز نت افروز ( XZN Hosting ) از تابستان سال ۱۳۹۰ با ارایه هاست رایگان به کلیه کاربران خود شروع به کار کرد . در زمان اندکی به بزرگترین ارایه دهنده هاست رایگان در ایران تبدیل شد . xzn.ir در ادامه فعالیت خود با توجه به نیاز کاربران اقدام به ثبت دامنه ، هاست حرفه ای و… نمود ، تا به این طریق جوابگوی کاربرانی که می خواهند ادامه فعالیت خود را به صورت حرفه ای تر دنبال کنند باشد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]