اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961114279788321

لیست نکات اصلی در انتخاب تاج و مدل موی عروس

نکات مهم در انتخاب تاج و مدل موی عروس

کد: 13961114279788321

https://goo.gl/19Nkcv

، (اخبار رسمی): تصمیم‌گیری برای داشتن یک مدل موی زیبا در شب عروسی شما به تکمیل شدن زیبایی‌تان کمک می‌کند. انتخاب مدل موی زیبا و متناسب با چهره انتخابی سخت و مهم است. اغلب عروس خانم‌ها آرایش موهای خود را به آرایشگر حرفه‌ای عروس می‌سپارند تا از زیبایی هرچه بیشتر موهایشان اطمینان حاصل کنند.

نکات مهم در انتخاب تاج و مدل موی عروس
مدل تاج عروس

اگر صورت کشیده‌ای دارید تاج عروسی کوتاه انتخاب کنید، البته از آرایشگرتان بخواهید موهایتان را طوری آرایش کند که قسمتی از موها در کناره های سر قرار بگیرد و شینیون تان نیز کلاسیک باشد

نکات زیر را در انتخاب آرایشگر حرفه ای عروس  و آرایش موی خود در نظر بگیرید؛ چرا که با توجه به مدل موی خود می‌توانید تاج متناسب با آن را انتخاب کنید و به زیبایی خود بیفزایید.

  • بهتر است مدلی انتخاب کنید که هم به چهره‌تان بیاید و هم طبق مد روز باشد، در این صورت آرایشگرتان نیز خیلی راحتتر از پس کار برخواهد آمد.
  • به میزان تحرک آب و هوا هم باید توجه کنید؛اگر می‌دانید ممکن است گرمتان شود مدلی انتخاب نکنید که کلافه شوید و باعث تعریقتان شود.
  • خلاقیت داشته باشید. به یک مدل خاص اکتفا نکنید. می‌توانید با کمی‌تغییر در مدل‌های مختلف و یا تلفیق دو مدل با هم می‌توانید مدل موی خاص خودتان را داشته باشید. اگر لباستان طرح شلوغی دارد، مدل موی ساده‌تری انتخاب کنید.
  • اگر قرار است روی موهایتان را بپوشانید از شینیون‌های جمع استفاده کنید. موهایتان را باز نگذارید چون با پوشاندن آنها، وز شده و حالت خود را از دست می‌دهند.
  • هر تغییری که می‌خواهید در موهایتان بدهید (نظیر رنگ، مش، اکستنشن، دکلره، کوتاهی) باید از قبل به فکر آن باشید و حداقل دو هفته قبل و یا حتی یک ماه قبل آن را انجام دهید.

انتخاب تاج عروس

عروس خانم‌ها دوست دارند در شب عروسی مثل جواهر بدرخشند و از هر نظر زیبا و بی نقص باشند. یکی از مواردی که باید در انتخاب آن دقت کرد تاج عروس است. بسیاری از عروس خانم‌های خوش سلیقه علاقه دارند در مراسم عروسی، آرایش موهای خود را با یک تاج زیبا کامل کنند؛ اما چه تاجی به چه صورتی وچه آرایشی می‌آید؟ این نکته مهمی‌ است که عروس خانم‌ها باید به آن توجه کنند.

انتخاب تاج با توجه به مدل لباس

توجه کنید که مدل تاج تان با مدل لباستان هماهنگ باشد. اگر مدل لباستان رویال و پرنسسی است، حتما از یک تاج بزرگ و باشکوه استفاده کنید. اگر لباستان مروارید دوزی دارد، تاج تان را از مروارید انتخاب کنید. اگر مدل لباستان ساده و اروپایی است، از یک گل سر و یا گل سفید استفاده کنید. اگر روی لباستان شکوفه و گل‌های سفید دارد، از همان گل‌ها برای موهایتان سفارش دهید. به عبارتی دیگر مدل لباس عروس و طرح پارچه یا تور آن، می‌تواند بهترین راهنما برای تهیه تاج یا لوازم تزیینی دیگر باشد.

نکات مهم و تاثیرگذار در انتخاب

در انتخاب تاج خود دقت کنید. اگر پیشانی بلندی دارید از تاج‌های بلند استفاده نکنید. اگر اختلاف قد شما و آقای داماد خیلی زیاد باشد می‌توانید با شینیون موهایتان و یک تاج بلند این اختلاف قد را کم کنید. اگر هم با آقای داماد هم قد هستید باید موهایتان را از پایین شینیون کنید، تاج بسیار ظریف یا گل سفید روی موهایتان بگذارید. اگر لبه تورتان دانتل دارد و یا تورتان شلوغ است، یک تاج ساده و ظریف انتخاب کنید. می‌توانید اصلا تاج نزنید و دانتل تورتان را لا به لای موهایتان جمع کنید و آن را به دست آرایشگرتان بسپارید تا برایتان تزیین کند.
اگر موهای شما مش دارد، از تاج‌های شلوغ استفاده نکنید. زیرا در این صورت نه تاج و نه موهایتان نمی‌توانند زیباییشان را به نمایش بگذارند.

از شلوغی زیاد بپرهیزید و سادگی را پیشه کنید تا بدین ترتیب عکس‌هایتان همیشه زیبا به نظر برسد. توجه داشته باشید که رنگ تاج تان با رنگ سرویس یا جواهرتان نیز باید هماهنگ باشد. در صورتی که سرویس طلای زرد استفاده می‌کنید، تاج زرد بگذارید و یا گل سفید با لباستان هماهنگ کنید. در صورتی که طلا سفید با نگین‌های رنگین می‌اندازید، بهتر است تاج نقره‌ای بگذارید و رنگ نگین‌ها را با رنگ نگین‌های سرویس طلا، گل و آرایش صورت‌تان هماهنگ کنید. اگر سرویستان مرارید است، از تاج مروارید استفاده کنید.

اگر قصد دارید به جای تاج از گل استفاده کنید باید بدانید گل‌های طبیعی به علت حرارت موهای سر، ماندگاری ندارند و زود می‌پلاسند. بهتر است گل موهایتان را بعز از چند ساعت تعویض کنید و یا از گل‌های مصنوعی برای این کار استفاده کنید.

تاج عروس باید درخشان و ظریف باشد. این تاج باید شکل صورت عروس را تکمیل و زیباتر کند و همان طور که گفته شد صورت‌های کشیده نباید تاج‌های بلند استفاده کنند که صورتشان را کشیده‌تر و بلندتر نشان دهد. تاج عروس نباید بسیار بزرگ و یا بسیار کوچک باشد.

حواستان باشد تاج را طوری روی سرتان قرار دهند که کج نباشد و برای قرار دادن آن روی سرتان نهایت دقت به کار برده شود. چرا که تمامی‌ محاسبات بهم ریخته و زیبایی چهره‌تان را سلب می‌کند.

انواع مدل‌های تاج عروس

تاج بلند: برای صورت‌های گرد و درشت و شنیون‌های کلاسیک و کشیده مناسب ایت.

تاج‌های کوتاه و خوابیدهاگر صورت کشیده‌ای دارید این نوع تاج‌ها را انتخاب کنید، البته از آرایشگرتان بخواهید موهایتان را طوری آرایش کند که قسمتی از موها در کناره‌های سر قرار بگیرد و شینیون تان نیز کلاسیک باشد.

تاج‌های ژله‌ای: این نوع تاج‌ها معمولا فانتزی تر هستند بنابراین آرایش موها نباید کلاسیک باشد. اگر می‌خواهید از تاج ژله‌ای استفاده کنید از آرایشگرتان بخواهید موهایتان را شینیون باز کند یا از مدل‌های فر و شلوغ استفاده کند. تاج‌ها چند نوع جنس دارند. دو نوع آنها در بازار بیشتر دست به دست می‌چرخند. یکی از آنها جنس سفت و سختی دارد و دیگری منعطف و نرم‌تر است. بهترین گزینه برای تاج عروس نرم و سبک است. تاجی که کاملا روی شینیون موی شما بخوابد و سنگینی آن باعث به هم ریختن مدل موهایتان نشود. بهتر است تاج را در دست بگیرید، نرمی‌ و انعطاف آنرا امتحان کنید، سبکی و راحتی‌اش را روی سر خود بسنجید و بعد تصمیم نهاییتان را بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عروسی ساز

عروسی ساز مرجع جامع فعالین حوزه عروسی در ایران می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مد و لباس