کد: 13961122281697395

مشاوره خرید اسکوتربرقی

کد: 13961122281697395

https://goo.gl/HFnbeU

، (اخبار رسمی): در این مطلب سعی داریم که شما را با انواع اسکوترهای برقی و کارکرد و قابلیت‌های آن‌ها آشنا سازیم تا خریدی درست و به صرفه در حوزه اسکوترهای برقی را تجربه کنید.

مشاوره خرید اسکوتربرقی
مشاوره خرید اسکوتربرقی

فروشگاه اینترنتی تهران‌تویز مرجعی برای معرفی و خرید انواع اسکوترهای‌برقی است. این فروشگاه مطالعه کامل اطلاعات، مقایسه محصولات و خریدی بصرفه را برای خریداران تداعی خواهد کرد

چند سالی است که تب داغ اسکوترسواری با اسکوتر برقی‌های هوشمند گرفته است و روز به روز به میزان طرفداران این حوزه افزوده می‌شود. شاید اسکوترسواری در ابتدا تنها یک سرگرمی برای پر کردن اوغات فراغت محسوب می‌شد؛ اما اکنون راهی برای حمل و نقل سازگار با محیط زیست شده است و آنقدر بین مردم جا خوش کرده که در حال تبدیل شدن به یک رشته‌ی مجزا است.

اسکوتر برقی‌های زیادی با قابلیت‌های متعدد تولید شده و در دسترس عموم قرار دارند؛ اما قبل از خرید اسکوتر برقی باید بدانیم که دقیقا چه نوع اسکوتر برقی‌ با چه قابلیت‌هایی مورد نیاز ما خواهد بود. در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

زاویه اول: قدرت و خروجی

اسکوترهای‌ برقی را از لحاظ قدرت و خروجی به سه دسته اسکوتر برقی‌های بچگانه، معمولی و آفرود می‌توانیم تقسیم بندی کنیم. اسکوترهای بچگانه خروجی ضعیف‌تری دارند و کنترل آن‌ها برای کودکان راحت خواهد بود! مهم‌تر آن‌که بحث ایمنی در این سری از اسکوترهای‌  برقی به خوبی قابل مشاهده است. این اسکوترها برای تردد در جاده مناسب هستند. اسکوتر برقی‌های معمولی با خروجی متناسب و راضی کننده لذت اسکوترسواری ایمن و مهیج را به صورت همزمان به شما می‌چشانند. این محصولات برای استفاده تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان مناسب هستند. لازم به ذکر است که این اسکوترها نیز برای تردد در جاده مورد استفاده قرار می‌گیرند. سری اسکوتر برقی‌های آفرود از جمله قدرتمندترین اسکوترهای بازار هستند. این محصولات نه تنها در جاده، بلکه خارج از جاده نیز کارآمد خواهند بود. فرقی نمی‌کند که شما در جاده یا روی شن و ماسه و حتی در گل قصد تردد دارید! اسکوتر برقی‌های آفرود در همه حال شما را پشتیبانی خواهند کرد. منتهی استفاده از آن‌ها برای کودکان و سنین پایین پیشنهاد نمی‌شود؛ چرا که قدرت بالای خروجی این محصولات ممکن است کمی برای آن‌ها خشن باشد.

زاویه دوم: طراحی و ساختار

اسکوترهای‌ برقی از لحاظ طراحی و ساخت به 4 دسته تقسیم می‌شوند. اسکوتر برقی‌های دسته دار، دایره‌ای، معمولی و پایه‌ای از انواع اسکوترهای‌برقی موجود هستند. اسکوتر برقی‌های دسته دار به لطف طراحی متفاوت همراه با دسته‌ای بلند نه تنها در کنترل اسکوتر نقش بسزایی ایفا می‌کنند؛ بلکه ایمنی اسکوترسواران را هم تضمین می‌‌کنند. این سری از اسکوترها بیشتر به عنوان حمل و نقل به ویژه در مکان‌های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و کمتر به عنوان سرگرمی استفاده می‌شوند. اسکوتر برقی‌های دایره‌ای سبک جدیدی از اسکوترها هستند. این اسکوترها که به صورت دایره‌ای طراحی شده و دو پدال برای قرار گیری پا دارند، کارکرد متفاوتی از اسکوتربرقی‌هایی که در قبل معرفی کرده‌ایم را ارائه می‌دهند. حرکت راحت، ابعاد جمع و جور و ظاهر این اسکوترها را به محبوبیت بالایی رسانده است. اسکوتر برقی‌های معمولی دقیقا همان اسکوتر برقی‌های هوشمندی هستند که به خوبی در بین مردم جای باز کرده‌اند. از این اسکوتر‌ها برای حمل و نقل و سرگرمی می‌توان استفاده کرد و از طرفی تمام افراد در تمام سنین می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. که چنین چیزی برای سایر مدل‌های اسکوترهای برقی امکان پذیر ناست. اسکوتر برقی‌های پایه‌ای طراحی جدید و بی‌نظیری از انواع اسکوتر برقی هستند که برای اولین بار توسط شیائومی معرفی شده‌اند. این اسکوترها پایه‌ای کوتاه دارند که بین پای اسکوترسواران قرار می‌گیرد و در مدیریت اسکوترسواری و ایمنی بیشتر موثر واقع می‌شود. این اسکوترهای برقی برای تمام سنینی که قد و وزنشان اجازه استفاده از اسکوتر را بدهد، مناسب هستند.

زاویه سوم: ابعاد

اسکوترهای‌ برقی به از نظر ابعاد به سه دسته تقسیم می‌شوند. اسکوتر برقی‌های 6، 8 و 10 اینچی سه دسته نام برده هستند. البته ابعاد اسکوترهای برقی ربطی به رابط کاربری آن‌ها ندارد! یعنی صرفا اسکوترهای 6 اینچ برای کودکان مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و قرار هم نیست که تنها بزرگ سالان از اسکوترهای برقی 10 اینچی استفاده کنند. ابعاد مختلف صرفا برای کارایی‌های مختلف در نظر گرفته می‌شوند که باید به صورت منحصر به فرد در هر محصول بررسی  شود. با این حال تاکید می‌کنیم که ابعاد و اندازه مرزی برای استفاده از اسکوترهای‌برقی نخواهد بود.

جمع بندی

در این مقاله به صورت مختصر سعی کردیم شما را با انواع و اقسام اسکوترهای‌برقی آشنا کنیم. اکنون با توجه به این اطلاعات می‌توانید تصمیم بگیرید که چه نوع اسکوتری و در چه سبکی مناسب شما خواهد بود و اگر قصد خرید یا مطالعه بیشتر راجع به اسکوترهای‌ برقی دارید، پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه اینترنتی تهران تویز مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تهران تویز - Tehran Toys

مرجع بررسی و خرید آنلاین اسباب بازی

منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.