اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970206292958496

تور زمینی و هوایی استانبول از مشهد

تور استانبول از مشهد

کد: 13970206292958496

https://goo.gl/hqgekx

، (اخبار رسمی): تور استانبول از مشهد با هواپیما که در آگهی‌های آژانس‌ها و دفاتر سیاحتی شهر مشهد با نام تور هوایی استانبول مطرح می‌شود، بیشترین استقبال را در میان شهروندان این شهر دارد. مسیر زمینی مشهد به استانبول که با شرکت در تور زمینی استانبول قابل پیمایش است، مشتریان و محبوبیت زیادی دارد.

تور استانبول از مشهد
تور استانبول از مشهد

تور استانبول با قطار برای گروه‌های طبیعت‌گردی و بوم‌گردی که تمایل دارند تور استانبول ارزان‌تری را تجربه کنند، بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد

شهر مشهد در شمال شرق و کشور ترکیه در شمال غرب سرزمین ایران واقع شده است. با این حساب، به منظور مسافرت از شهر مشهد به یکی از شهرهای کشور ترکیه، مسیری نسبتا طولانی را به همراه دارد. از این رو، اگر شخصی مایل به شرکت در یکی از تورهای سیاحتی به مقصد شهری در ترکیه مانند تور استانبول از مشهد است باید در مورد زمان رفت و برگشت و وسیله جابجایی و حمل‌و‌نقل برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشد.

تور استانبول از شهر مشهد در بیشتر مواقع با استفاده از هواپیما و در مسیر خطوط هوایی انجام می‌گیرد. این تور با توجه به فاصله مکانی نسبتا زیاد میان مبدا و مقصد، بیشتر در قالب تور هوایی استانبول به فروش می‌رسد. شهرهای مشهد و استانبول هر دو در عرض‌های جغرافیایی نسبتا یکسانی قرار داردند، اما اقلیم و آب‌و‌هوای متفاوتی در این دو منطقه حکم‌فرما است.

کشور ترکیه و شهر استانبول برخلاف منطقه توس، در جوار دریا و برخوردار از رطوبت و اقلیم دریایی است. به این ترتیب زمانی که با تور استانبول از مشهد راهی کشور ترکیه می‌شوید، به اقلیمی متفاوت و کاملا منحصر به فرد پا می‌گذارید. شهر استانبول را می‌توان به نوعی یک باغ شهر تاریخی به حساب آورد. استانبول نه تنها یک شهر وسیع با ترکیبی از سواحل زیبا و قصرها و باغ‌های قدیمی، که یکی از جالب توجه‌ترین ویژگی‌ها را در دنیا دارد و آن هم واقع شدن میان دو قاره است!

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس هواپیمائی همای سعادت

شرکت خدمات گردشگری مسافرتی همای سعادت در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و از همان ابتدا کار خود را با برگزاری تورهای مختلف داخلی و خارجی شروع کرد. تور مشهد از اصفهان و تور مشهد از تهران از جمله محبوب ترین تورهایی بوده اند که در این سال ها در همای سعادت به مشتریان ارائه شده اند. همچنین همای سعادت مفتخر است که به عنوان یکی از آژانس های مسافرتی پیشرو در زمینه تور کیش از تهران و تور کیش از اصفهان شناخته می شود. البته تور های مختلف دیگری مثل تور قشم از تهران ، تور قشم از اصفهان و … نیز در برنامه های مداوم کاری همای سعادت وجود دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی