اطلاعات تماس
  • 021710*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970210293498741

پروتز دندان چیست و نحوه آموزش و اخذ مدرک پروتز دندانی

کد: 13970210293498741

https://goo.gl/9dyK9T

، (اخبار رسمی): دانش‌پذیران می‌توانند درهر دوره‌ای  که علاقه‌مند هستند از طریق سایت مرکز آموزش‌های غیرحضوری پردیسان ثبت‌نام کرده و مدرک معتبر و قابل استعلام ملی از دانشگاه آزاد دریافت کنند.

پروتز دندان چیست و نحوه آموزش و اخذ مدرک پروتز دندانی
پروتز دندان چیست و نحوه آموزش و اخذ مدرک پروتز دندانی

منظور از اصطلاح پروتز دندان، دندان مصنوعی یا تعویض دندان است. این پروتزها انواع مختلفی دارند. از روکش‌های ساده ای که برای کمک به ترمیم یک دندان استفاده می‌شود تا پروتزهای کامل دندان که برای جایگزینی یک دندان به کار برده می‌شوند و عموما دندان‌مصنوعی نامیده می‌شوند. پروتز دندان متحرک و ثابت بنابه دلایل زیبایی و پزشکی توسط دندان پزشک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

افراد علاقه‌مند برای دوره‌های پروتز دندانی می‌توانند در دوره‌های مرکز آموزش‌های غیرحضوری پردیسان به صورت غیرحضوری ثبت‌نام کنند. آموزش به صورت آنلاین است و بسته‌‌های آموزشی در قالب مباحث تئوری برای دانش‌پذیران ارائه می‌شود. پس از ثبت‌نام و ارسال پروژه نهایی در آزمون آنلاین ارزشیابی می‌شوند و برای دانش‌پذیران مدرک ملی وبین‌المللی دوره پروتز دندانی ارائه می‌شود.

دانش‌پذیران می‌توانند با ثبت‌نام در دوره پروتز دندانی گواهی‌نامه و مدرک پایان دوره ملی وبین‌المللی دریافت کنند. مدارک ملی از دانشگاه آزاد و مدارک بین‌المللی از آکادمی‌های انگلستان، امریکا، کانادا، آلمان، استرالیا و... صادر می‌شود این مدارک قابلیت ترجمه با سربرگ قوه قضاییه داشته و قابل استعلام به صورت آنلاین ویا مکتوب در سایت مرجع صادرکننده است. دانش‌پذیران می‌توانند در هر دوره‌ای که علاقه‌مند هستند از طریق سایت مرکز آموزش‌های غیرحضوری پردیسان ثبت‌نام کنند و مدرک معتبر و قابل استعلام ملی و بین‌المللی دریافت کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام  به سایت مرکز آموزش‌های غیرحضوری پردیسان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021710*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان