اطلاعات تماس
  • 021710*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970210293538741

زالو درمانی چیست و نحوه شرکت در دوره و اخذ مدرک زالو درمانی چیست؟

کد: 13970210293538741

https://goo.gl/bjBzB7

، (اخبار رسمی): علاقه‌مندان برای دوره‌های زالو درمانی می‌توانند در دوره‌های مرکز آموزش‌های غیرحضوری پردیسان به صورت غیرحضوری ثبت نام کنند.

زالو درمانی چیست و نحوه شرکت در دوره و اخذ مدرک زالو درمانی
زالو درمانی چیست و نحوه شرکت در دوره و اخذ مدرک زالو درمانی چیست؟

یکی از کاربردهای اعجاب انگیز زالو این است که در تسکین درد و کاهش التهاب‌های مفصلی و استخوانی موثر است. درمانگر شیوههای طبیعی درمان، به افرادی که دچار بیماری‌های مفصلی و استخوانی هستند مثل بیماران مبتلا به آرتروز و آرنریت توصیه می‌شود. زالو با مکیدن موضع‌هایی که درمانگر مشخص می‌کند آنزیم‌های ضد درد وضد التهاب را به بدن فرد مشتل می‌کند.

افراد علاقه مند برای دوره‌های زالو درمانی می‌توانند در دوره‌های مرکز آموزش‌های غیرحضوری پردیسان به صورت غیرحضوری ثبت نام کنند. آموزش به صورت آنلاین به همراه بسته‌های آموزشی در قالب مباحث تئوری برای دانش‌پذیران ارائه می‌شود. پس از ثبت نام و ارسال پروژه نهایی و یا شرکت در آزمون آنلاین ارزشیابی شده و برای دانش‌پذیران مدرک ملی و بین‌المللی دوره زالو درمانی ارائه می‌شود.

دانش‌پذیران می‌توانند با ثبت نام در یک دوره گواهی‌نامه و مدرک پایان دوره ملی و بین‌المللی دریافت کنند، مدارک ملی از دانشگاه آزاد و مدارک بین المللی از آکادمی‌های انگلستان، امریکا، کانادا، آلمان، استرالیا و... صادر می‌شود. این مدارک قابلیت ترجمه با سربرگ قوه قضاییه داشته و قابل استعلام بهصورت آنلاین ویا مکتوب در سایت مرجع صادر کننده است. دانش‌پذیران می‌توانند در هر دوره‌ای  که علاقه‌مند هستند از طریق سایت مرکز آموزش‌های غیرحضوری پردیسان ثبت نام کنند و مدرک معتبر و قابل استعلام ملی و بین المللی دریافت کنند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام  به سایت مرکز آموزش‌های غیرحضوری پردیسان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021710*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان