اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970317299257256

کتاب «آگهی مطبوعاتی و تأثیر آن در تبلیغات تجاری امروز» منتشر شد

کد: 13970317299257256

https://goo.gl/AzDBHL

، تهران , (اخبار رسمی): سید رضا جمشیدی، کارشناس رسانه با نزدیک به 25 سال سابقه فعالیت و بنیانگذار سیستم شبکه پذیرش آگهی و سفارش آنلاین آگهی در رسانه‌های مکتوب، حاصل تجربیات خود را در کتاب «آگهی مطبوعاتی و تأثیر آن در تبلیغات تجاری امروز» با خوانندگان به اشتراک گذاشته است.

کتاب « آگهی مطبوعاتی و تأثیر آن در تبلیغات تجاری امروز » منتشر شد
کتاب «آگهی مطبوعاتی و تأثیر آن در تبلیغات تجاری امروز» منتشر شد

آنچه تبلیغات در رسانه‌های مکتوب را با وجود شکل‌گیری رسانه‌های جدید همچنان پابرجا قرار داده، همان اثربخشی آگهی در روزنامه‌ها، نشریات و رسانه‌های مکتوب است

ارتباطات و تبلیغات طی چند قرن اخیر با تحولات عمیقی روبرو بوده است. رشد و توسعه رسانه‌ها به ویژه ظهور رسانه‌های چاپی، بستر مناسبی برای تبلیغات به وجود آورده است. این درحالی است که رسانه‌ای در تبلیغات موفق است که از اثربخشی برخوردار باشد.

کارآیی و اثربخشی در تبلیغات، نیاز فعالان اقتصادی و بنگاه‌های تولیدی و خدماتی در بازار رقابتی امروز است. نیازی که کاملاً درک شده و برای کسب آن رسانه‌های گوناگون ایجاد شده و در تلاش هستند پیام مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن به مردم منتقل کنند.

رسانه‌های مکتوب به ویژه روزنامه‌ها، به عنوان یکی از اثربخش‌ترین رسانه‌هایی هستند که با مطالعه نیازهای خبری و اطلاع‌رسانی، تبلیغات اثربخشی را ایجاد می‌کنند.

آنچه تبلیغات در رسانه‌های مکتوب را با وجود شکل‌گیری رسانه‌های جدید همچنان پابرجا قرار داده، همان اثربخشی آگهی در روزنامه‌ها و نشریات و رسانه‌های مکتوب است.

سید رضا جمشیدی ، کارشناس رسانه با نزدیک به 25 سال سابقه فعالیت و بنیانگذار سیستم شبکه پذیرش آگهی و سفارش آنلاین آگهی در رسانه‌های مکتوب، حاصل تجربیات خودرا در کتاب «آگهی مطبوعاتی و تأثیر آن در تبلیغات تجاری امروز» با خوانندگان به اشتراک گذاشته است.

این کتاب در 130 صفحه در قطع رقعی توسط انتشارات نیل آی در اسفند ماه 1395 چاپ و منتشر شده است.

مطالب این کتاب پس از پیش گفتار و مقدمه، در پنج بخش آماده شده است که برای تمام اقشار جامعه و به طور کلی تمام افرادی که به دنیای آگهی و تبلیغات علاقه‌مند هستند، قابل استفاده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانستنی آنلاین

پایگاه خبری دانستنی آنلاین با شماره ثبت 78839 از تاریخ 6 بهمن 95 به ثبت رسیده است و پیرامون موضوعات علمی و دانستنی به فعالیت خود ادامه خواهد داد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]