اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970402301758217

چاپ سقف کشسان و مزایای آن

کد: 13970402301758217

https://goo.gl/srdxtd

، تهران , (اخبار رسمی): نصب سقف کشسان ممکن است برای بیشتر مردم و حتی شاید بسیاری از افرادی که مزایای این سقف‌ها را برای مشتری ارائه می‌کنند، یک پدیده عجیب و غریب به نظر بیاید.

چاپ سقف کشسان و مزایای آن
چاپ سقف کشسان و نصب آن در خانه طراحان سام

برای نصب سقف جدید نیازی نیست قدیمی را اندازه‌گیری کنید، فقط کافی است کاغذ‌ها را پاره کرده و دور بیاندازید، پوشش جدید تمام بی‌نظمی‌ها و نازیبایی‌ها را پنهان می‌کند. 

نصب سقف کشسان چگونه است؟

نصب سقف کشسان ممکن است برای بیشتر مردم و شاید بسیاری از افرادی که مزایای این سقف‌ها را برای مشتری ارائه می کنند، یک پدیده عجیب و غریب به نظر بیاید. در این مقاله هم مزایا و هم معایب سقف‌های کشسانی توضیح داده خواهد شد.

چاپ سقف کشسان؛ فرآیند نصب در زمان کمتر و سرعت بیشتر تکمیل می‌شود. 

نصب سقف کشسانی در یک اتاق، یکی دو ساعت زمان می‌برد. البته سلیقه کاری نصاب ممکن است مدت زمان نصب را از چند ساعت تا چند روز تغییر دهد. در حقیقت مهلت تعیین شده و صف انتظار مدت زمان پروژه را مشخص می‌کند. در حالی که در شرایط فورس ماژور کار حتی در کمتر از یک روز هم می‌تواند انجام شود. 

فرآیند نصب خیلی تمیزتر از سایر انواع سقف‌های کاذب است. 

اگر می‌خواهید پوشش را به چوب نصب کنید می‌توان محل را با یک جاروبرقی یا خاک‌انداز تمیز کرد. اگر محل گچ، سیمان سفت یا کاشی است با یک دستمال خیس می‌توان محل را تمیز کرد. به طور کلی گرد و غبار ایجاد شده هنگام نصب سقف کشسانی بسیار کمتر از سایر انواع سقف‌ها است. حتی با استفاده از جاروبرقی در چند ساعت می‌توانید خانه یا محل کار را آماده کنید و از سرعت بسیار زیاد نصب سقف‌های کشسانی لذت ببرید. 

مقرون به صرفه بودن

سقف کشسانی تمام ناهمواری‌ها، شکاف‌ها و ترک‌های سقف را می‌پوشاند. مزیت آن در پوشاندن یک سیستم باز کابل‌های برقی و ارتباطی بسیار آشکار است. به شیوه‌ی امنی می‌توان کابل‌ها، لوله‌ها و سیم‌های ارتباطی را بدون هیچ گونه نگرانی زیر پوشش سقف کشسانی پنهان کرد. همچنین نصب عایق‌های حرارتی و گرمایی پشت سقف‌های کشسانی زیاد سخت نیست. امروزه این مزیت‌ها برای بیشتر خانواده‌ها آشنا است. 

برای نصب سقف جدید نیازی نیست قدیمی را اندازه‌گیری کنید. فقط کافی است کاغذها را پاره کرده و دور بیاندازید. پوشش جدید تمام بی‌نظمی‌ها و نازیبایی‌ها را پنهان می‌کند.

تنها چیزی که باید رعایت کنید جلوگیری از ریخته شدن گچ، سیم و سایر آیتم‌های اضافی روی پوشش سقف کشسانی است.

مراقبت و نگه داری از سقف کشسانی آسان است

همکاران و خانواده شما از این سقف خیلی خشنود می‌شوند. تمیز کردن آن خیلی راحت می‌شود و با یک دستمال خشک یا مرطوب می‌توان تمیز کرد. البته ویژگی آنتی استاتیک آن کمک می‌کند برای مدت طولانی تمیز بماند. همچنین گرد و غبار و سایر ذرات معلق در هوا را جذب نمی‌کند. 

لکه‌های چرب روی سقف‌های کشسانی با آب صابون به‌راحتی تمیز می‌شوند. مراقبت از سقف‌های کشسانی خیلی ساده است. پی.وی.سی از حلال‌های کلر نمی ترسد. از حلال‌های آلی برای روشنایی و پارچه استفاده نکنید. در برخی موارد خاص از وایت اسپریت ها ( مخلوطی از هیدروکربن های پارافینی و آروماتیکی) می‌توانید استفاده کنید طوریکه سریع آن را خشک کنید و نگذارید با انگشت‌هایتان تماس پیدا کند. این فرایند ممکن است کمی در بافت تغییر ایجاد کند. 

پوشش‌های سقف کشسانی که پارچه هستند نیز قابلیت تمیز کاری را دارند. از آن جایی که بخار به پارچه آسیبی نمی‌زند، به‌راحتی می‌توان بدون استفاده از مواد شیمیایی به نتیجه مطلوب رسید. معایب پی.وی.سیها در آن است که با سرما و منجمد شدن آسیب می بینند به صورتی که پوشش پی.وی.سی با منجمد شدن شکننده می‌شود.

طول عمر بیشتر و ظاهر بی عیب و نقص

برای دهها سال شما از عیب‌پوشی کردن، رنگ‌کاری، ترمیم سقف خود بی‌نیاز خواهید بود. حتی از جنبه زیبایی شناختی، رنگ، شکل و درخشانی خود را از دست نمی‌دهد. توصیه می‌شود به فکر تمام کابل‌ها و ارتباطات مثل سیم‌ها، لوله ها، چراغ‌ها، برق کشی و غیره باشید، تا دوباره دستکاری نکنید. 

شاید این یکی از معایب این نوع سقف‌ها باشد که تنها یک متخصص می‌تواند از پس این کار بر بیاید. بعد از انتصاب دوباره، عیب‌های کوچکی روی پوشش‌های شفاف به وجود می‌آید که معمولا قابل رویت می‌شوند.

تنوع در طراحی و زیبایی بیشتر

امروزه صدها ترکیب خلاقانه رنگ و متریال برای ساخت سقف‌های کشسانی به کار می‌رود و هر کدام زیبایی بخصوص خود را دارند. حتی گاها با سقف‌های گچ‌بری شده ترکیب شده و حالت دکوری پیدا می‌کند. طراحی سقف‌های کشسانی گستره زیادی برای به نمایش گذاشتن خلاقیت و هنر دارد. در برخی طرح ها با افزودن چند سطح جعبه و ترکیب آن با رنگ‌ها، زیبایی را در کنار هارمونی به نمایش می‌گذارد. 

چاپ عکس روی سقف کشسانی هم یکی دیگر از مزیت‌های آن است. طرح‌ها و عکس‌های مختلفی می‌تواند به لطف چاپ دیجیتال روی پارچه و متریال دیگر نقش ببندد. چیزی که کار نهایی شما را سفارشی و خاص می‌کند. 

در کنار این مزیت‌ها، می توانید تمام آیتم‌های اضافی و فضا اشغال کن را زیر پوشش سقف کشسانی قایم کنید. چراغ‌ها، لوسترها، سیم‌ها، کابل‌ها و لوله‌ها از این قبیل هستند.

افزایش جلوه‌ی بصری اتاق با پوشش براق

پوشش‌های براق سقف کشسان به سبب اثر آینه‌ای حجم محیط را افزایش می‌دهند. سقف طوری نشان می‌دهد که بالاتر است. فضای درونی اتاق روشن‌تر می‌شود. این یکی از مزیت‌های آن در طراحی داخلی ساختمان است. این حالت و تاثیر را همچنین با کمک ایجاد اختلاف سطح می توان پدید آورد. 

کیفیت بالا برای محافظ در مقابل آب گرفتگی

پوشش‌های پی.وی.سی آنقدر قوی هستند که به آب اجازه نفوذ نمی‌دهند، این ویژگی نه تنها مانع نفوذ آب می‌شود بلکه از دارایی شما نیز محافظت می‌کند. 

پارچه نوعی دیگری عمل می‌کند. آب از آن نفوذ می‌کند، اما؛ شکم بر نمی‌دارد و خیس هم نمی‌شود. وقتی با چنین مشکلی روبه‌رو شدید، ناگهان لکه‌هایی به‌وجود می‌آید که با بخار قابل تمیز شدن هستند. 

همچنین برای جاهای استنثایی هم نوعی پارچه وجود دارد آن هم مثل پی.وی.سی از سطح خود مانع نفوذ آب و ناپاکی‌ها می‌شود. این نوع پوشش پارچه‌ای خیلی گران‌تر از پارچه‌های معمولی است. از این رو آن‌ها را به دو نوع هیدروکرومیک و هرمکتیو دسته‌بندی می‌کنند.

مزایای چاپ سقف کشسان: 

1 - پارچه ویژگی ضد استاتیک دارد که باعث می‌شود سیاهی بالا آمده از سوختگی، دود و گرد و غبار روی آن متراکم نشود.

2 - بعضی از متریال‌های استفاده شده در سقف کشسانی خواص ضد باکتری دارد و می‌توان در موسسه‌ها و مراکز پزشکی جهت بالابردن وضعیت بهداشتی مورد استفاده قرار داد.

3 - اگر آب و بخار تهدبد نباشد می‌توان در حمام‌ها، استخر و آشپزخانه استفاده کرد، این پوشش در مقابل حشرات موذی هم محافظت می‌کند.

4 - تمیز کردن و رسیدن به درخشانی نخستین، خیلی آسان و عملی است.

5 - مواد استفاده شده معمولا بیش از 10 سال گارانتی دارد.

6 - سقف کشسانی آماده شده ظاهری ظریف و زیبا دارد. به لطف رنگ‌های متنوع و آزادی عمل در طرح و نقش کار نهایی چشم نواز می‌شود.

7 - همیشه سطحی صاف دارد.

8 - مثل سایر مواد، ویژگی‌های بهداشتی و گواهی نشان تایید و استاندارد دارد. کپک، باکتری، احتمال احتراق و آلودگی حتی در شرایط مرطوب هم وجود ندارد. برای محل خواب بچه‌ها و مراکز پزشکی قابل استفاده است.

9 - سقف‌های کشسانی در شرایط محیطی مثل انقباظ و انبساط در فصول مختلف و زلزله‌ها هیچ گونه آسیبی نمی‌بیند.

10 - یکی از مزیت‌های غیرقابل انکار سقف‌های کشسانی پایین بودن هزینه کلی آن است. هزینه کلی آن حتی از هزینه تعمیر سقف در سایر روش‌ها هم پایین‌تر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه طراحان سام

خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ دیجیتال استیکر,چاپ روی شیشه,چاپ دیجیتال کارت ویزیت,چاپ دیجیتال روی پارچه,چاپ دیجیتال تراکت,چاپ بنر,چاپ کاتالوگ,برش لیزر,چاپ دیجیتال کاغذ دیواری و سازه های نمایشگاهی می باشد. راه های ارتباطی با خانه طراحان سام : Telegram : http://telegram.me/samdhprintt تلفن تماس : 02187700017

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل