کد: 13970425305298580

نکاتی در خصوص فریت بار به سوئد

کد: 13970425305298580

https://goo.gl/sycDW9

، تهران , (اخبار رسمی): برای فریت کردن بار، مهمترین نکته این است که بار خود را به چه نحوه‌ی بسته‌بندی و جمع‌و‌جور کنیم. به نکاتی که در ادامه بیان می‌شود به دقت توجه داشته باشید تا بتوان ضمانت بار خود را تضمین کرد. برای این کار بهترین کار این است که از کارتن‌های چند لایه استفاده کنید. 

فریت بار به سوئد
فریت بار به سوئد

یکی از مهمترین مسائل برای مسافران ایرانی مقیم سوئد نحوه‌ی فریت بار به سوئد و به خصوص شهر استکهلم است 

سوئد در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است سوئد از غرب با کشور نروژ، از شمال‌شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه است پایتخت و بزرگترین شهر این کشور استکهلم است.

جمعیت سوئد بیش از 10 میلیون نفر است. که تقریبا 7.9 میلیون نفر آن را سوئدی‌ها تشکیل می‌دهند. این کشور با تعداد ۱۰ نفر در هر کیلومتر مربع تراکم جمعیت پایینی دارد و بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از 85 ٪مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند. 

سوئد هشتمین سرانه تولید ناخالص داخلی را در جهان دارا است و جایگاه خوبی در جنبه‌های مختلف ملی مانند کیفیت زندگی، آزادی شهروندی، بهداشت، آموزش، اختلاف طبقاتی، رفاه و توسعه انسانی دارد.

استکهلم مهمترین شهر کشور سوئد است. از نظر مهاجرپذیری نیز یکی از مهاجر پذیرترین شهرهای اروپا است و رشد بالایی نیز دارد. ایرانیان مقیم سوئد نیز بیشتر در این شهر اقامت دارند از این رو یکی از مهمترین مسائل برای مسافران ایرانی مقیم سوئد نحوه‌ی فریت بار به سوئد و به خصوص شهر استکهلم است. 

برای فریت کردن بار، مهمترین نکته این است که بار به چه نحوه‌ای بسته‌بندی و جمع و جور شود. به نکاتی که در ادامه بیان می‌شود به دقت توجه داشته باشید تا بتوانید ضمانت بار خود را تضمین کنید . برای این کار بهترین کار این است که از کارتن‌های چند لایه استفاده کنید. 

در مورد بسته بندی به این نکات باید توجه داشت؛ با توجه به این که بار در وانت قرار داده می‌شود و  چندین بار دست به دست می‌شود، توجه به بسته بندی بار و فریت بار امری ضروری است.
در ادامه به نحوه  ارسال بار به استکهلم توسط شرکت جهان کالا کارگو اشاره می‌شود.

هنگامی که مشتری باری را که ماهیت غیر تجاری دارد به صورت هوایی ارسال می‌کند به آن فریت بار می‌گویند معمولا بارهای فریت شده 4 روز پس از ارسال به مقصد خود می‌رسند البته این را هم باید در نظر داشت که کشور مقصد و همینطور تفاوت ایرلاین حمل کننده بار، ممکن است مدت زمان را دچار تغییرات کند. 

نکاتی که برای فریت بار به سوئد باید مد نظر داشته باشید 

مسافران باید در نظر داشته باشند که برای ارسال فریت بار به سوئد باید حداقل یک هفته قبل با یکی از شرکت‌های کارگو برای بازدید و بسته‌بندی لوازم تماس حاصل کرده تا بار به موقع در کشور مقصد برسد فاکتورهای زیادی برای انتخاب روش ارسال بار باید مد نظر قرار داده شود. بارهایی بیشتر توسط فریت بار به سوئد ارسال می‌شود که یکی از شرایط زیر را دارا هستند:

سرعت ارسال بار برای مسافر مهم باشد.

بار خرده ریز باشد و فضای زیادی را اشغال نکند.

مسیر هوایی از مسیرهای دیگر برای کشور مقصد امن‌تر و قابل دسترس‌تر باشد.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جهان کالا

حمل و نقل بین المللی | فریت بار | ارسال لوازم منزل

منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.