کد: 13970506307447256

مدیر عامل شبکه پذیرش آگهی:

عامل موفقیت کانون‌های تبلیغات، تخصصی بودن فعالیت آن‌ها است

کد: 13970506307447256

https://goo.gl/w5mB7a

، تهران , (اخبار رسمی): به منظور آشنایی دانشجویان رشته تبلیغات دانشگاه علمی کاربردی واحد 26 تهران از روند فعالیت کانون‌های تبلیغات و آگهی، این دانشجویان از کانون آگهی شبکه پذیرش آگهی بازدید کردند، سید رضا جمشیدی مدیر عامل این کانون، دانشجویان این دانشگاه را در جریان مراحل کار یک کانون آگهی و تبلیغات قرار داد.

عامل موفقیت کانون های تبلیغات ، تخصصی بودن فعالیت آن هاست
عامل موفقیت کانون‌های تبلیغات، تخصصی بودن فعالیت آن‌ها است

کانون های تبلیغاتی برای انتقال پیام به مخاطبان خود از ابزارها و امکانات تبلیغاتی از قبیل رسانه‌های نوشتاری، تبلیغات محیطی، سمعی، بصری، حجمی، فضای مجازی، دیجیتالی و ....استفاده می‌کنند

سید رضا جمشیدی مدیر عامل شبکه پذیرش آگهی گفت: عامل موفقیت کانون‌های تبلیغات، تخصصی بودن فعالیت آن‌ها است.

کانون‌های تبلیغات و آگهی متولی تبلیغات و اطلاع‌رسانی بازرگانی تولیدات و خدمات در کشور است، این کانون‌ها برای انتقال پیام به مخاطبین مشتریان خود از ابزارها و امکانات تبلیغاتی از قبیل : رسانه‌های نوشتاری و مکتوب، تبلیغات محیطی، سمعی، بصری، حجمی، چاپ هدایای تبلیغاتی، فضای مجازی و دیجیتالی و .... استفاده می‌کنند. این کانون‌ها فعالیت تبلیغاتی مشتریان را به صورت قراردادی و سفارشی در قالب کمپین و اجرای موردی انجام می‌دهند و به نظر مدیر عامل کانون شبکه پذیرش آگهی یک مجموعه تبلیغاتی وقتی موفق است که به صورت تخصصی در یک رسانه فعالیت کند و مشتریان و همکاران و صاحبان رسانه‌ها این کانون را متخصص آن رسانه بشناسند.

جمشیدی در این بازدید به نقش و جایگاه تبلیغات در کشور اشاره کرد و قبل از بازدید دانشجویان، بخش‌های مختلف شبکه پذیرش را به بازدیدکنندگان معرفی کرد.

او در معرفی شبکه پذیرش آگهی گفت: کانون شبکه پذیرش آگهی دارای پروانه فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با 25 سال سابقه فعالیت در مطبوعات کشور است، کارگزار کلیه روزنامه‌ها و نشریات سراسری و مجری چاپ آگهی در روزنامه‌های شهرستان‌های کشور است. این کانون، با ارائه مشاوره‌های رسانه‌های لازم به مشتریان جهت چاپ آگهی در روزنامه‌های سراسری (همشهری، ایران، جام جم، اطلاعات، دنیای اقتصاد و ...) روزنامه‌ها و نشریات تخصصی، روزنامه‌های شهرستان‌های کشور اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

او بخش‌های مختلف شبکه پذیرش را معرفی کردند و همکاران بخش‌ها، که همگی دارای تحصیلات تکمیلی و تجربه کاری هستند، توضیحات تکمیلی کار خود را ارائه کردند.

مسئول توسعه بازار و بازاریابی شبکه پذیرش آگهی بازدیدکنندگان را در جریان گردش کار بازاریابی قرارداد و نمونه‌ای از فرایند بازاریابی و گردش کار مطالعه بازار تولید مشتری و هدایت مشتریان را به بخش سفارشات و فروش بصورت عملی نشان داد.

بازیار مدیر بازرگانی و سفارشات این کانون با تجربه 13 ساله خود در این شبکه اطلاعات مورد نیاز دانشجویان را ارائه کرد و مراحل پذیرش آگهی از مشتریان را به صورت موردی اجرا کرد.

بازیار دقت در پذیرش آگهی و ارائه اطلاعات کامل‌ و کافی از قبیل معرفی بهترین‌رسانه برای مشتری، زمان اجرا کار و مبلغ و بودجه آگهی و تبلیغات را موارد مهم پذیرش آگهی عنوان کرد.

آتلیه گرافیک و طراحی آگهی یک بخش مهمی در شبکه پذیرش آگهی است که مسئول این بخش، طرح‌ها و آگهی‌های مشتریان را از مسئول پذیرش دریافت و بعد از طراحی و تائید مشتری در اختیار مدیر سفارشات قرار می‌دهد و هماهنگی لازم برای انتشار آگهی میسر می‌شود.

شقاقی یکی دیگر از مدیران با سابقه شبکه پذیرش آگهی است که 18 سال در این کانون فعالیت داشته، مدیریت امورمالی را بر عهده دارند و کلیه قراردادها و هزینه‌ها را مورد ارزیابی تخصصی قرار داده و با تائید او یک آگهی و یا یک پروژه موردی یا کمپین برای اجرا به رسانه‌ها سفارش می‌شود.

جمشیدی در جریان این بازدید سایر بخش‌های شبکه پذیرش آگهی که شامل دبیری آگهی، بازاریابان، خدمه و کارمندان اداری، پیک موتوری و تحصیل‌داری را معرفی کرد و دانشجویان با کلیه همکاران شبکه پذیرش آگهی آشنا شده و در جریان مراحل کار قرار گرفتند.

در این بازدید دکتر عینی مدیر کاربینی رشته تبلیغات که دارای سوابق علمی‌ و عملی حوزه تبلیغات است توضیحاتی در خصوص معرفی رشته تبلیغات و موضوعات پیرامونی آن به دانشجویان ارائه کرد.

اکبر عینی با سابقه مدیریت ارتباطات در یکی از بانک‌های کشور تجربه فعالیت‌های مختلفی از اجرای تبلیغات و مدیریت رسانه‌ها دارا است که این تجربه‌ها فرصتی مغتنم برای دانشجویان ایجاد کرده است که تجربه این فعالیت‌ها را از او دریافت کنند.

در پایان این بازدید دانشجویان به بحث‌وگفتگو در خصوص فعالیت‌های شبکه پذیرش آگهی پرداختند و مدیر عامل این کانون به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانستنی آنلاین

پایگاه خبری دانستنی آنلاین با شماره ثبت 78839 از تاریخ 6 بهمن 95 به ثبت رسیده است و پیرامون موضوعات علمی و دانستنی به فعالیت خود ادامه خواهد داد .

منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.