اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970516310160005

اخبار رسمی، روز خبرنگار را به فعالان این حوزه تبریک می‌گوید

کد: 13970516310160005

https://goo.gl/xtQsdi

، تهران , (اخبار رسمی): اخبار رسمی به عنوان یکی از فعالان و حامیان حوزه رسانه، روز خبرنگار را که روزی برای پاسداشت این قشر فرهیخته است به تمامی خبرنگاران و فعالان آن تبریک می‌گوید.

اخبار رسمی، روز خبرنگار را به فعالان این حوزه تبریک می‌گوید
اخبار رسمی، روز خبرنگار را به فعالان این حوزه تبریک می‌گوید

بدون شک کمتر کسی از فعالان حوزه‌ی رسانه وجود دارد که محمود صارمی را نشناسد. محمود در 17 مرداد 1377 توانست این تاریخ را به نام خود و حرفه‌ای که به خاطر آن جان خود را فدا نمود ثبت کند. 17 مرداد 1377 برای تمامی اصحاب رسانه خصوصا خبرنگاران رنگ و بوی دیگری دارد.

17 مرداد یا همان روز خبرنگار برای خبرنگاران ایرانی یادآور یک عهد و میثاق است. در 17 مرداد خبرنگاران مهمترین وظیفه‌ی خود یعنی نشر صحیح اخبار را به خاطر خواهند آورد. این قشر زحمت‌کش و کم توقع به خاطر خواهند آورد که به منظور افزایش آگاهی عمومی و حرکت در راستای اهداف کشور، آنها هستند که باید با بهترین کیفیت ممکن اخبار را جمع‌آوری و منتشر کنند.

رسانه‌ی آزاد در بسیاری از کشورهای مدرن و توسعه‌یافته، کلید موفقیت و دستیابی به بسیاری از قلل موفقیت بوده است. رسانه‌ی آزاد یا به بیانی بهتر خبرنگار آزاد می تواند جریانی دو طرفه بین مردم و دولت ایجاد کند تا صدای آنها بدون کم و کاست به گوش طرف مقابل برسد.

اخبار رسمی نیز به عنوان عضوی از این خانواده، به نوبه‌ی خود لازم می‌بیند تا  این روز را به تمامی اهل رسانه و دوستدارن آن تبریک بگوید. امیداست تا به کمک تمامی اعضای این خانواده‌ی بزرگ، اخبار رشد و تعالی روزافزون این آب و  خاک را نشر دهیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اخبار رسمی

«اخبار رسمی»، نخستین نیوزوایر بین المللی ایران است که به کسب وکارها کمک می‌‎کند تا با اجرای کمپین‌های خبری در رسانه‌ها دیده شوند. اخباررسمی یک پلتفرم رسانه ای است و به عنوان یک پل ارتباطی، میان شرکت‌ها و رسانه ها عمل می‌کند تا از طرفی روابط عمومی و برندینگ شرکت‌ها توسعه یابد و از طرفی رسانه‌ها بتوانند به محتوای موثق و رسمی از شرکت‌ها دسترسی داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

رسانه‌ها | نشریات و کتاب