اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970523311370353

پیش ثبت نام در دوره‌های آموزشی فصل پاییز 97 آکادمی فراگستر آغاز شد

آغاز پیش ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مدیریت و مدلسازی فرآیندهای کسب‌وکار

کد: 13970523311370353

https://goo.gl/RPVkvj

، تهران , (اخبار رسمی): با افزایش شهریه دوره‌های آموزشی از ابتدای مهرماه 97، پیش ثبت نام (رزرو) دوره‌های آموزشی حضوری یا آنلاین در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، برای دریافت تخفیف‌های ویژه ثبت نام شروع شد.

آغازپیش ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مدیریت و مدلسازی فرآیندهای کسب و کار
آغاز پیش ثبت نام در دوره های آموزشی آکادمی فراگستر

مدیر برگزاری دوره‌های آموزشی آکادمی در گفتگوی خبری با روابط عمومی فراگستر، از آغاز پیش ثبت‌نام (رزرو) دوره‌ها و کارگاه‌های عملی آموزشی به صورت حضوری یا آنلاین خبر داد.

وی گفت همزمان با شروع فصل پاییز  و برنامه ریزی سه ماه سوم دوره‌های آموزشی تخصصی برای فراگیران و علاقه‌مندان در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، امکان پیش‌ثبت‌نام از طریق تکمیل فرم درخواست در سایت آکادمی محیا شد.

ایشان در تشریح برگزاری دوره‌های آموزشی در فصل پاییز اظهار داشت: از آنجا که از ابتدای مهرماه ۹۷، شهریه ثبت نام در دوره های آموزشی آکادمی افزایش پیدا می کند، امکانی برای فراگیران محترم حقیقی یا حقوقی  فراهم شده است تا بتوانند علاوه بر رزرو دوره مدنظر خود، بعد از افزایش شهریه، با مبلغ تخفیف‌های قابل توجهی در دوره‌های آموزشی اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها ثبت نام کنند.

همچنین اعلام داشت؛ بسته‌های ویژه بازار کار طراحی شده در این فصل از تقویم آموزشی آکادمی، با هدف تربیت نیروی کار ماهر و حرفه‌ای برای ورود سریع به بازار کار و همچنین ارتقاء سطح مهارت و دانش علاقه‌مندان به اشتغال در حوزه مدیریت، تحلیل، مدلسازی و پیاده‌سازی فرآیندهای کسب‌وکار به صورت کاملا تخصصی و کاربردی ارائه و تدوین شده که به زودی منتشر و در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.

وی در پایان گفتگو نیز افزود: باتوجه به افزایش شهریه‌ی دوره‌ها از مهرماه، متقاضیان میتوانند از قافله تخفیف ها عقب نمانند و درحال حاضر از فهرست دوره‌های در حال ثبت نام در مرداد و شهریور ماه۹۷ که در حال تکمیل ظرفیت است، دوره مدنظر خود را با بهره گیری از شرایط ویژه تخفیف، ثبت نام کنند.

تخفیف ثبت نام دوره‌های آموزشی پاییز ۹۷ استفاده کنم!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مهندسی و پژوهشی فراگستر

شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر (سهامی خاص)، بعنوان یک شرکت دانش بنیان، با در اختیار داشتن رتبه ۱ شورایعالی انفورماتیک، اجرای موفق‎ترین پروژه‎های نرم‎افزاری کشور را در سابقه خود داشته است و مهمترین فعالیت این شرکت ارائه سبد کاملی از نرم‌افزارهای یکپارچه سازمانی در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)، اتوماسیون اداری، منابع انسانی و مالی برای سازمان‎هایی با اندازه‎ی متوسط و بزرگ می‎باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]