کد: 13970609314000005

در راستای بهتر دیده شدن کسب‌وکارها در رسانه‌های برتر

ویترین خبری اخبار رسمی در خبرگزاری‌های فارس و تسنیم قرار گرفت

کد: 13970609314000005

https://goo.gl/MEh9od

، تهران ، (اخبار رسمی): اخبار رسمی در راستای ارائه خدمات بهتر به کسب‌وکارها و کمک به دیده شدن آنها در رسانه‌های خبری برتر کشور، با خبرگزاری فارس و تسنیم قرارداد همکاری جدیدی منعقد کرد. ویترین خبری اخبار رسمی در این دو سایت به نمایش در آمده و «بسته طلایی» برای اجرای کمپین رسانه‌ای به خدمات اخبار رسمی اضافه شده است.

ویترین خبری اخبار رسمی در خبرگزاری‌های فارس و تسنیم قرار گرفت
ویترین خبری اخبار رسمی در خبرگزاری‌های فارس و تسنیم قرار گرفت

اخبار رسمی، اولین سامانه خبری، روابط عمومی و اطلاع‌رسانی شرکت‌ها است که در زمینه ارائه خدمات برای اجرای کمپین خبری و رپورتاژ خبری فعالیت می‌کند.

اخبار رسمی در آپدیت جدید خود و در راستای ارتقای همکاری با خبرگزاری‌های برتر کشور، قرارداد همکاری جدیدی با خبرگزاری‌های فارس و تسنیم برای نصب ویترین خود در این سایت‌ها بسته است. به موجب این همکاری از این پس ویترین خبری اخبار رسمی در این دو سایت برتر خبری به نمایش درآمده است تا اخبار کسب‌وکارها در تمامی صفحات این وب‌سایت‌ها در بخش کناری این سایت‌ها به نمایش در آید.

در ادامه ارائه خدمات بهتر، اخبار رسمی بسته جدیدی با عنوان «بسته طلایی» که شامل رسانه‌های برتر خبری از جمله خبرگزاری‌های فارس، تسنیم، تابناک و ایلنا است را نیز به بسته‌های رسانه‌ای خود اضافه کرده است.  با کمک این بسته، اخبار رسمی به شرکت‌ها کمک می‌کند محتوای جذاب رسانه‌ای خود را که می‌تواند در قالب خبر، گزارش و مقاله است را در رسانه‌های برتر داخلی منتشر کنند و بیش از 850 هزار مخاطب بالقوه را برای مشاهده اخبار خود داشته باشند.

علاقه‌مندان جهت استفاده از این بسته و حضور در ویترین خبری اخبار رسمی در رسانه‌های برتر می‌توانند به سایت اخبار رسمی به آدرس akhbarrasmi.com مراجعه کرده و یا با شماره 22886635 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

اخبار رسمی

«اخبار رسمی»، نخستین نیوزوایر بین المللی ایران است که به کسب وکارها کمک می‌‎کند تا با اجرای کمپین‌های خبری در رسانه‌ها دیده شوند. اخباررسمی یک پلتفرم رسانه ای است و به عنوان یک پل ارتباطی، میان شرکت‌ها و رسانه ها عمل می‌کند تا از طرفی روابط عمومی و برندینگ شرکت‌ها توسعه یابد و از طرفی رسانه‌ها بتوانند به محتوای موثق و رسمی از شرکت‌ها دسترسی داشته باشند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.