اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970631317969206

ارائه خدمات نوین فناوری دیجیتال و به روزرسانی وبسایت شُکا eshoka

ارتقا و بهینه‌سازی سایت فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

کد: 13970631317969206

https://goo.gl/5LWRwh

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر تولیدکنندگان و کاربران، وب‌سایت جدید فروشگاه جامع اینترنتی شُکا (eshoka) به‌روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka
فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

به گزارش روابط عمومی فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka، وب‌سایت این فروشگاه اینترنتی در زمینه‌های معرفی تولیدکنندگان ایرانی و معرفی محصولات ایرانی از اقصی نقاط ایران و برای فروش محصولات تولیدکنندگان ایرانی به روزرسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس eshoka.ir | .com در دسترس تولیدکنندگان و کاربران قرار گرفت.

براساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وب‌سایت این فروشگاه، بخش‌های پنل اختصاصی برای تولیدکنندگان و نحوه جدید فروش محصولات و امکانات جدید دیگری به سایت اضافه و برای تولیدکنندگان و کاربران محترم میسر شده است.

مدیرعامل فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه تولیدکنندگان و کاربران، هدف شرکت و ارتقای سطح کیفی خدمات اینترنتی با استفاده از فناوری دیجیتال و به‌روزرسانی مجموعه فوق از مهمترین عملکردهای این فروشگاه است وی ادامه داد: این فروشگاه اینترنتی دو هدف راهبردی را برای مجموعه به‌روز‌رسانی وب‌سایت خود در نظر دارد.

هدف اول: رسیدن به دایرکتوری جامع اینترنتی تولیدکنندگان سراسر کشور، که با مشارکت تولیدکنندگانی که در حوزه فعالیت این مرکز قرار دارند، ارتقاء کیفیت محصولات، بسته‌بندی مناسب برای محصولات، فروش بهینه محصولات و ارائه آنها به کلیه کاربران این وب سایت است. با ایجاد یک وب‌سایت بازاریابی یکپارچه، یک استراتژی بازاریابی یکپارچه ایجاد خواهد شد، که مزایای متعددی را برای محصولات تولیدکنندگان به همراه خواهد داشت و نه تنها فروش و سود را افزایش خواهد داد بلکه وفاداری به برند را نیز در بین کاربران افزایش می‌دهد و یک استراتژی جامع برای محصولات تولیدکنندگان ایجاد خواهد کرد، که اجرای آن برای تشکیل تصویری بزرگتر با همکاری تولیدکنندگان ایرانی را نمایان می‌کند.

هدف دوم ایجاد یک بازار اینترنتی است که تولیدکنندگان ایرانی را به کاربران محصولات ایرانی متصل ‌کند. این فروشگاه محصولات تازه و با کیفیت تولیدکنندگان را مستقیماً از مراکز تولیدی‌ها و شرکت‌ها بر سر میز مشتریان و کاربران خود می‌آورد. آنها می‌توانند مشتریان اصلی و همچنین مشتریان بالقوه خود را به صورت مستقیم شناسایی کنند و محصولات خود را مطابق با آنها تولید کنند و به تعداد مشتریان وفادار خود بیافزایند. تولیدکنندگان می‌توانند از بازاریابی مستقیم برای بالا بردن سطح رضایت‌مندی مشتریان خود استفاده کنند. به این ترتیب از میزان سوداگری و دلالی کاسته می‌شود و هزینه‌های حمل و نقل نیز کاهش می‌یابد.

او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های این مرکز برشمرد وافزود: این مرکز سعی دارد جستجوگران و کاربران اطلاعات محصولات تولیدکنندگان ایرانی را بر وب‌سایت خود متمرکز کند. برای این کار تمام امکانات فنی و مجوزهای لازم را به کار گرفته‌ایم. گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان به مناسبت میمنت اعیاد قربان و غدیر، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka بر پایه فناوری دیجیتالی وخدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی گردیده که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت ازخرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و دراوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی ودراوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی