اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970721321386517

یک میز لپ تاپ خوب، ضامن سلامت بدن و لپ تاپ

کد: 13970721321386517

https://goo.gl/BFvLFB

، شیراز , (اخبار رسمی): نشستن طولانی مدت پشت میز لپ تاپ می‌تواند باعث دردهای شدیدی در گردن، ستون فقرات، دست، پا و... شود اما اگر اصول صحیح نشستن پشت میز را بدانید، مطمئنا این کار راحت‌تر خواهد شد. در این بین یک میز ارگونومیک و مناسب کامپیوتر یا لپ تاپ، می‌تواند این شرایط را فراهم کند.

یک میز لپ تاپ خوب، ضامن سلامت بدن و لپ تاپ شما
یک میز لپ تاپ خوب، ضامن سلامت بدن و لپ تاپ

اصول صحیح نشستن پشت میز لپ تاپ زوایای مناسب نشستن روی صندلی هنگام نشستن روی صندلی باید قسمت کمر کاملا به صندلی چسبیده باشد. پشتی صندلی را با زاویه 100 تا 110 درجه تنظیم کرده و بلندی آن را طوری تنظیم کنید که پاهایتان دقیقا روی زمین قرار بگیرد.

زوایای مناسب قرارگیری کیبورد کیبورد باید در فاصله مناسبی با بدن قرار بگیرد (حدود 10 تا 15 سانتی‌متر از لبه میز) تا شانه‌ها در حالت راحتی باشند، آرنج‌ها با زاویه کمی بازتر از 90 درجه و دست و مچ کاملا صاف و مستقیم قرار بگیرند. ضمنا کیبورد را با زاویه 7 درجه نسبت به افق قرار دهید تا مچ در حالت راحتی باشد.

فاصله مناسب با مانیتور حین استفاده از لپ تاپ، برای اینکه گردن و چشم در بهترین حالت باشد باید فاصله بین چشم و مانیتور 45 تا 70 سانتی‌متر و فاصله بالای مانیتور با چشم، حدود 5 تا 7 سانتی‌متر باشد.

انواع میزهای لپ تاپ فراهم کردن بسیاری از ویژگی‌های بالا گاهی تنها با داشتن یک میز مناسب لپ تاپ ممکن است اما بسیاری از افراد از میزهای معمولی استفاده می‌کنند، بسیاری دیگر میزهای تاشو لپ تاپ را انتخاب می‌کنند و برخی، میز لپ تاپ  Protable را ترجیح می‌دهند.

به هر ترتیب میزی مناسب لپ تاپ است که به راحتی بتوان ارتفاع و زاویه آن را تنظیم کرد. از طرفی میزهای معمولی جایی برای جریان هوا زیر لپ تاپ ندارند پس در استفاده طولانی مدت باعث گرمای شدید لپ تاپ شده و طول عمر آن را کاهش می‌دهد. بنابراین اگر از میزهای معمولی برای لپ تاپ استفاده می‌کنید، بهتر است یک کول پد هم داشته باشید.

ویژگی‌های میز لپ تاپ Portable میز لپ تاپ پروتیبل دارای تاییده سلامت از گروه ارگونومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و تمامی قابلیت‌های یک میز مناسب لپ تاپ را برای شما فراهم کند. هنگام استفاده از این میز ارگونومیک، بدن در بهترین وضعیت ممکن قرار گرفته، بنابراین از آسیب دیدن ستون فقرات، گردن، دست، زانو و... جلوگیری می‌شود.

1- امکان تنظیم ارتفاع میز می‌توانید ارتفاع میز لپ تاپ protable را بین 60 تا 85 سانتی متر تنظیم کنید تا برای استفاده از لپ تاپ نیازی به خم کردن کمر یا گردن نداشته باشید و هنگام نشستن روی انواع صندلی‌ها با ارتفاع‌های متفاوت، مبل و... بدن را در بهترین حالت ممکن قرار دهید.

2- امکان تنظیم زاویه میز نسبت به افق زاویه میز لپ تاپ پروتیبل با افق قابل تنظیم بین 0 تا 35 درجه است پس می‌توانید زاویه مناسب لپ تاپ با چشم و کیبورد با بدن را تنظیم کنید.

3- خنک نگه‌داشتن لپ ‌تاپ با جریان هوای زیر آن وجود سوراخ‌های منظم در صفحه اصلی این میز باعث می‌شود تا هوا راحت‌تر در زیر لپ تاپ جریان داشته باشد. پس با کاهش گرم شدن لپ تاپ، طول عمر آن بیشتر می‌شود.

4- مناسب برای راست دست‌ها و چپ دست‌ها امکان چرخش 180 درجه صفحه اصلی میز لپ تاپ Protable روی محور عمودی، در کنار صفحه اختصاصی قرارگیری موس، این میز را برای هر دو گروه افراد راست دست و چپ دست مناسب کرده است.

5- قابل استفاده به عنوان خنک کننده میز لپ تاپ Protable  مدل کول پد فن دار، دارای دو عدد فن خنک‌ کننده 80 میلی‌متری با سرعت 2000 دور در دقیقه است که می‌‌توانید این دو فن را به استفاده از پورت USB به لپ تاپ وصل کنید. حتی می‌توانید صفحه میز را کاملا جدا کرده و از آن به عنوان خنک کننده لپ تاپ قابل حمل استفاده کنید.

سایر ویژگی‌های میز Protable میز پروتیبل بسیار سبک اما محکم ساخته شده است. پایه‌های میز هم بسیار نازک طراحی شده‌ تا به راحتی بتوان آن را زیر مبل، تخت خواب و… قرار داد. ضمنا از این میز برای کار با تبلت، مطالعه و یادداشت برداری هم می‌توانید استفاده کنید.

اگر برای ساعات طولانی با لپ تاپ کار می کنید، با این میز میتوانید محیط کارتان را تغییر دهید و هر زمان که خواستید لپ تاپ را همراه با میز به سالن پذیرایی، آشپزخانه، حیاط یا هر جای دیگر ببرید و هم زمان با انجام کار در جمع خانواده نیز باشید.

تجربه عالی از  فیلم دیدن قبل از خواب اگر اهل فیلم دیدن قبل از خواب هستید، میز لپ تاپ پروتیبل بهترین گزینه برای شماست زیرا هم پایه‌های آن راحت زیر تخت قرار می‌گیرد و هم به راحتی میتوانید زاویه میز را تغییر دهید.

میز Protable را با تخفیف ویژه خریداری کنید

علاقه‌مندان از امروز می‌توانند میز لپ‌ تاپ Protable را با تخفیف ویژه‌ تا سقف ۱۳ درصد از فروشگاه اینترنتی شهرفافا خریداری کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهر فافا

شهر فافا - تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال در ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی