اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970728322838862

تهیه کیک و شیرینی عمده، ویژه برگزارکنندگان مراسم و کافی‌شاپ‌ها از ناتلی

کد: 13970728322838862

https://goo.gl/amDxxg

، تهران , (اخبار رسمی): قنادی ناتلی با هدف تامین شیرینی و کیک‌های مجالس و مراسم، امکان سفارش شیرینی آنلاین در حجم عمده را از طریق سایت فعال کرده است. در ادامه به توضیح کامل امکانات این سایت پرداخته خواهد شد.

تهیه کیک و شیرینی عمده، ویژه برگزارکنندگان مراسم و کافی‌شاپ‌ها از ناتلی
تهیه کیک و شیرینی عمده، ویژه برگزارکنندگان مراسم و کافی‌شاپ‌ها از ناتلی

قنادی ناتلی به عنوان اولین شرکتی که توانسته در حوزه شیرینی و کیک پروانه استاندارد کسب کند با هدف هر چه بهتر کردن سرویس فروش سازمانی و فروش عمده به ارگان‌ها، تخفیف‌های ویژه‌ای را نیز برای متقاضیان خرید عمده کیک و شیرینی در تهران و سایر نقاط کشور نظر گرفته است و امکان تامین و تجهیز کیک و شیرینی فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ را نیز با بهترین کیفیت دارد.

شیرینی فروشی ناتلی از این پس آمادگی ارسال کیک و کلوچه و نان و شیرینی فروش عمده مورد نیاز به مراکزی از جمله شرکت‌ها، کافی‌شاپ‌ها، تالارهای عروسی در ایران و خارج از کشور را دارد.

حمیدرضا یوسفی مدیر پروژه ناتلی در خصوص توانمندی‌های مجموعه ناتلی در زمینه تولید کیک و شیرینی به صورت عمده گفت: ناتلی اولین شرکتی است که در زمینه تولید محصولات مورد درخواست مشتری قادر به دریافت پروانه برای آنها است. این شیرینی فروشی اکنون توانایی صادرات هر نوع کیک و شیرینی را به انتخاب مشتری را دارا است.

وی در ادامه افزود: ناتلی با داشتن توانایی راه‌اندازی فروشگاه در حوزه شیرینی و کیک به صورت کاملا سیستماتیک، در کنار توانایی مدیریت و نگهداری هر نوع کسب وکاری که مربوط به شیرینی است، توانایی ارائه محصول به قنادی‌ها، کافی‌شاپ‌ها و هر کسب‌وکار نیازمند به سفارش کیک و شیرینی دارد. شیرینی‌فروشی ناتلی همچنین امکان تولید محصولات یخچال‌دار با درجه زیر صفر در حوزه شیرینی و کیک را در هر مکان در خاورمیانه و حتی اروپا نیز دارد و در عین حال به گسترش فعالیت خود در این زمینه نیز علاقه‌مند است.

ناتلی به غیر از این که یک قنادی است، زیر نظر هلدینگ طلوع سلامتی در کارخانه‌ای واقع در خرم دشت، تمامی محصولات حجیم و متنوع خود را با مجهزترین ماشین‌آلات و با بهترین کیفیت تولید می‌کند.

محصولات قابل عرضه به صورت عمده به شرح زیر است:

انواع کیک – انواع شیرینی، شیرینی ماکارون، شیرینی کشمشی، رولت خامه ای، دونات (پیراشکی)، شیرینی کشمشی، شیرینی دانمارکی و ...

متقاضیان درخواست خرید عمده و سازمانی از ناتلی می‌توانند به سایت ناتلی بخش درخواست فروش عمده شیرینی و کیک مراجعه کرده و فرم درخواست را تکمیل کنند. با توجه به فعالیت درخواست کننده و نیازهای آنها، ناتلی می‌تواند برای مراسم و مناسبت‌های مختلف سفارش‌ کیک و شیرینی را به صورت عمده بپذیرد. 

همکاران ناتلی در بخش فروش و پخش عمده شیرینی و کیک در تهران، پس از دریافت فرم با درخواست‌کنندگان تماس می‌گیرند و شرایط ارسال محصولات عمده و شرایط پرداخت پس از درخواست خرید را اطلاع رسانی می‌کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش عمده و سازمانی انواع شیرینی و کیک و سفارش شیرینی آنلاین از شیرینی فروشی ناتلی می‌توانند با شماره 87109407-021 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناتلی

سرآغاز فعالیت ناتلی به سال 1314 باز می گردد .80 سال پیش نسل اول ناتلی در تفلیس گرجستان کار خود را با تولید شیرینی سنتی و محلی گرجستان به نام کامفت آغاز کرد، همزمان با جنگ جهانی دوم پایه گذار ناتلی به تبریز مهاجرت کرد و قنادی وطن را افتتاح نمود. در سال 1343 جهت گسترش فعالیت خود به تهران آمده و شعبه قنادی وطن را در خیابان انقلاب افتتاح نمود و پس از یک سال شعبه دوم را در خیابان انقلاب افتتاح نمود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]