اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970912331198862

شیرینی مراسم خود را عمده و آنلاین خریداری کنید

کد: 13970912331198862

https://goo.gl/Nge7uo

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان‌ها، مراکز اداری، تالارها، کافی شاپ‌ها و به طور کلی تمامی مراکزی که نیاز به سفارش آنلاین شیرینی و کیک در حجم بالا دارند می‌توانند از این پس از طریق وب سایت ناتلی خرید خود را انجام دهند.

شیرینی مراسم خود را عمده و آنلاین خریداری کنید
شیرینی مراسم خود را عمده و آنلاین خریداری کنید

قنادی ناتلی نامی آشنا در صنعت کیک و شیرینی است. تقریبا همه افرادی که اهل شیرینی و کیک هستند حداقل یک‌بار از این قنادی خرید کرده‌اند و یا دست کم نام آن را شنیده‌اند. قنادی ناتلی با قدمتی 80ساله در این حوزه تاکنون توانسته است کیفیت خود را بر همگان اثبات کند.

از آنجایی که قنادی ناتلی بر پایه‌ی خلاقیت و نوآوری بنا شده و همواره سعی کرده تا در بین پیشروان این صنعت قرار بگیرد چند وقتی است که سایت خود را نیز ارتقا وامکانات آن را افزایش داده است.

یکی از این امکانات جدید سایت ناتلی، سفارش آنلاین کیک و شیرینی دلخواه به صورت عمده است.

بدون شک سازمان‌های بزرگ تاکنون نیاز به سفارش آنلاین شیرینی به مناسبت مراسم‌های خاص خود را حس کرده‌اند و یا کافی شاپ‌های مجلل به منظور افزایش تنوع کار و حفظ کیفیت نیاز به تامین‌کننده متعهد را بارها احساس کرده‌اند. تمامی این افراد از این پس می‌توانند با حجم عمده از سایت ناتلی خرید کرده؛ کیک و شیرینی سفارشی خود را درب محل کار دریافت کنند.
از مزایای خرید از سامانه‌ی آنلاین ناتلی علاوه بر امکان سفارش راحت و سریع، دریافت آسان آن در محل کار و خرید با تخفیف ویژه خواهد بود.

محصولات ناتلی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. این محصولات شامل:

  • انواع کیک :کیک تولد، کیک ساده، کیک عروسی، کیک تصویری، کیک شکلاتی، کیک اسفنجی، کیک کافی شاپی، کاپ کیک (کیک فنجانی) و ...
  • انواع شیرینی: انواع شیرینی خشک شامل شیرینی دانمارکی، شیرینی نارگیلی، شیرینی گردویی، شیرینی کشمشی، شیرینی نخودچی و دونات.
  • انواع شیرینی تر شامل نان خامه‌ای و رولت خامه‌ای
  • انواع زولبیا و باقلوا
  • انواع دسر: دسر ساده، دسر ایرانی و مجلسی
  • غذاهایی همچون اسنک، فینگرفود و نان
  • انواع حلوا: حلوای مجلسی، حلوای خرما
  • انواع شکلات
  • لوازم تولد همچون شمع تولد و تم تولد

حمیدرضا یوسفی مدیر پروژه ناتلی در خصوص توانمندی‌های مجموعه ناتلی گفت: ناتلی اولین شرکتی است که در زمینه تولید محصولات مورد درخواست مشتری قادر به دریافت پروانه برای آنها نیز است. ناتلی اکنون توانایی صادرات هر نوع شیرینی را به انتخاب مشتری از سبد کالایی خود، یا محصول درخواستی مشتری غیر از سبد محصولات ناتلی را نیز دارا است.

متقاضیان درخواست خرید عمده می‌توانند به سایت ناتلی مراجعه کرده و فرم درخواست را در بخش درخواست فروش عمده شیرینی و کیک تکمیل کنند.

علاقه‌مندان نیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تولید و پخش انواع کیک و شیرینی از شیرینی فروشی ناتلی با شماره 87109407-021 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناتلی

سرآغاز فعالیت ناتلی به سال 1314 باز می گردد .80 سال پیش نسل اول ناتلی در تفلیس گرجستان کار خود را با تولید شیرینی سنتی و محلی گرجستان به نام کامفت آغاز کرد، همزمان با جنگ جهانی دوم پایه گذار ناتلی به تبریز مهاجرت کرد و قنادی وطن را افتتاح نمود. در سال 1343 جهت گسترش فعالیت خود به تهران آمده و شعبه قنادی وطن را در خیابان انقلاب افتتاح نمود و پس از یک سال شعبه دوم را در خیابان انقلاب افتتاح نمود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی