کد: 13971013337789147

آپ جملات انرژی مثبت رونمایی شد

ارائه آپ «جملات انرژی مثبت» به بازار اپلیکیشن‌های موبایل

کد: 13971013337789147

https://goo.gl/mrTysB

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه شرکت پردیس ملل از استارت‌اپ‌های مورد حمایت مالی و معنوی مجموعه سپناوب با نام آپ «جملات مثبت روزانه (صوتی)» در وب سایت مارکت کافه بازار رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه آپ "جملات انرژی مثبت" به بازار  اپلیکیشن های موبایل
جملات انرژی مثبت

به گزارش روابط عمومی شرکت پردیس ملل از استارت اپ‌های مورد حمایت مالی و معنوی مجموعه سپناوب، در تاریخ  1397/10/10، مجموعه سپنا وب میزبان رونمایی یکی از ایده‌های خلاقانه «جملات انرژی مثبت»، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه مثبت اندیشی و سبک زندگی ارایه می‌شود، با نیازسنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر پخش صوتی جملات مثبت به صورت خودکار، شبیه‌سازی تماس صوتی برای یادآوری شنیدن جملات مثبت انگیزشی و ... را ارائه کند تا این خدمت تازه تغییر ذهنیت منفی افراد به ذهنیت مثبت را برای مصرف‌کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع اپلیکیشن اندرویدی، «جملات انرژی مثبت» دارای محاسنی است که باعث تغییر باورهای منفی می‌شود و می‌تواند باعث نتایجی ویژه‌ای در سبک زندگی افراد شود.

پریسا بهشتی مدیرعامل مجموعه سپناوب به عنوان حامی این استارت آپ، تولید این محصول را نتیجه 6 ماه کار در این مجموعه دانست و گفت: طراحی و توسعه نرم افزار برای تولید این محصول از تیرماه 97 آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی افزود از امروز افراد علاقه‌مند می‌توانند این آپ را از کافه بازار و اول مارکت دانلود و بر روی گوشی‌های اندرویدی خود نصب کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپنا وب

هدف و رسالت اصلی مجموعه سپناوب ارائه مشاوره و خدمات مورد نیاز به مدیران کسب و کارها برای رشد هر چه سریعت و توسعه کسب و کارشان در بستر اینترنت است. این مجموعه در نظر دارد با افزایش اطلاعات مدیران کسب و کار و ارائه مشاوره دقیق باعث کاهش ریسک ورود به فضای اینترنت شود و در نتیجه ماندگاری و رشد یک کسب و کار تازه در اینترنت باعث نمایان شدن نتایجی بسیار مفید برای کل بازار اینترنت خواهد شد sepnaweb.com

منتشر شده در سرویس:

روانشناسی و موفقیت