اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971030341759725

آمار جدید از برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس

کد: 13971030341759725

https://goo.gl/2nTQWk

، تهران , (اخبار رسمی): در سال 2017، که شلوغ‌ترین سال برای این برنامه بود، 503 متقاضی اصلی و 510 فرد وابسته، تابعیت و پاسپورت قبرس را به دست آوردند.

آمار جدید از برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس
آمار برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس

در 7 ماه اول سال 2018، قبرس 521 درخواست برای اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری دریافت کرد. دولت قبرس برای این برنامه محدودیت سالانه در نظر گرفته است و به نظر می رسد تعداد درخواست ها به زودی به این آستانه برسد.

در سال 2017، که شلوغ ترین سال برای این برنامه بود، 503 متقاضی اصلی و 510 فرد وابسته، تابعیت و پاسپورت قبرس را به دست آوردند. در حالی که اطلاعات سال 2018 این برنامه هنوز منتشر نشده است، وزارت کشور اعلام کرده است که بین ژانویه و اول آگوست 2018، 521 درخواست دریافت شده است.

با در نظر گرفتن این روند ثابت در سال و نرخ عدم قبولی 15 درصد، به صورت تخمینی، تعداد تابعیت اعطا شده در سال 2018 از محدوده 700 بالاتر رفته است.

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری

متقاضیان اخذ تابعیت و پاسپورت اروپا، می‌توانند با سرمایه گذاری در خرید ملک در قبرس به ارزش 2 میلیون یورو، تابعیت و پاسپورت قبرس را به دست آورند. مدت زمان پردازش پرونده حداکثر 6 ماه طول می‌کشد و پس از آن تابعیت و پاسپورت دوم به متقاضی اعطا می‌شود.

مزایای تابعیت و پاسپورت قبرس

مسافرت به بیش از 159 کشور بدون اخذ ویزا

اجازه اقامت، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا

دریافت پاسپورت برای همه اعضای خانواده شامل فرزندان وابسته زیر 28 سال

سرعت بالای پردازش پرونده اخذ تابعیت و پاسپورت اروپایی

عدم شرط حضور در برنامه

دریافت ویزای توریستی آمریکا آسان‌تر می‌‌شود

معافیت مالیاتی برای درآمد از هر جا در دنیا

علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه تابعیت و پاسپورت قبرس با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفتر حقوقی مهاجرتی کنکاش

شرکت کنکاش، ارائه دهنده ی خدمات مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، در سال 1374 با هدف عرضه خدمات حقوقی به متقاضیان مهاجرت سرمایه‌گذاری ، همزمان در تهران، کالیفرنیا و تورنتو تأسیس گردید. مدیریت شرکت کنکاش با 30 سال تجربه در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری مفتخر است خدمات منحصر به فرد خود را به متقاضیانی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، اقامت دائم / موقت و یا صرفا نیاز به پاسپورت دوم دارند عرضه کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی