اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971101341979725

متقاضیان اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه‌گذاری قصد زندگی در پرتغال دارند

کد: 13971101341979725

https://goo.gl/JLMnqV

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از مسائلی که در مورد برنامه‌های گلدن ویزا یا اقامت از طریق سرمایه گذاری مطرح می‌شود، بی تفاوت بودن متقاضیان نسبت به کشور مقصد است.

متقاضیان اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری قصد زندگی در پرتغال دارند
اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

متقاضیان فقط به دنبال اخذ اقامت یک کشور دیگر برای به دست آوردن کارت اقامت آن کشور هستند و اینکه کارت اقامت را از کدام کشور می‌گیرند، اهمیتی ندارد. در مورد برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، این مسئله صدق نمی‌کند.

متقاضی اصلی برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال به طور میانگین با دو عضو خانواده اقدام می‌کند. این رقم نسبت به قبل افزایش یافته است. در سال 2013، هر متقاضی اصلی به طور میانگین 1.17 عضو خانواده را شامل پرونده می‌کرد اما در سال 2017، هر متقاضی اصلی به طور میانگین 1.98 عضو خانواده را شامل پرونده کرد. در حال حاضر هر گلدن ویزای پرتغال به معنای ورود 3 نفر به پرتغال است.

معمولا متقاضی اصلی در وهله اول به تنهایی وارد پرتغال می‌شود و پس از بررسی وضعیت زندگی در پرتغال، اعضای خانواده نیز وارد پرتغال می‌شوند. وابستگان متقاضیان چینی، دو سوم از وابستگان کل متقاضیان را تشکیل می‌دهند.

متقاضیان اصلی معمولا پس از ورود به پرتغال، سرمایه گذاری‌های دیگری را توسعه می‌دهند. گردشگری یکی از صنایع اصلی کشور پرتغال است. در نتیجه خرید املاک می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد. قبلا، افراد تنها به منظور به دست آوردن کارت اقامت پرتغال، در این برنامه شرکت می‌کردند. اما در حال حاضر، بسیاری از خانواده‌ها در پرتغال زندگی می‌کنند و به دنبال اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال نیز هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفتر حقوقی مهاجرتی کنکاش

شرکت کنکاش، ارائه دهنده ی خدمات مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، در سال 1374 با هدف عرضه خدمات حقوقی به متقاضیان مهاجرت سرمایه‌گذاری ، همزمان در تهران، کالیفرنیا و تورنتو تأسیس گردید. مدیریت شرکت کنکاش با 30 سال تجربه در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری مفتخر است خدمات منحصر به فرد خود را به متقاضیانی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، اقامت دائم / موقت و یا صرفا نیاز به پاسپورت دوم دارند عرضه کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی