اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971117346149725

جذاب‌ترین میانگین سود سهام در کل اروپا مربوط به کشور پرتغال است

کد: 13971117346149725

https://goo.gl/Ai1CnL

، تهران , (اخبار رسمی): برای دومین سال متوالی، پرتغال بالاترین سود سهام در اروپا را داشته است. به طور میانگین، نرخ سود سهام در پرتغال 5.36 درصد است.

جذاب ترین میانگین سود سهام در کل اروپا مربوط به کشور پرتغال است
اقامت سرمایه گذاری پرتغال

در توزیع سود سهام در میان سهامداران، پرتغال نسبت به تمام رقیبان اروپایی اش، عملکرد بهتری داشت و در این رقابت، رتبه نخست را در اروپا به خود اختصاص داده است.

شرکت مدیریت سرمایه گذاری Allianz Global Investors برای دومین سال متوالی، شرکت های پرتغالی را با بهترین سود سهام در نظر گرفت. در سطح بین المللی، کشور روسیه تنها کشور در جهان است که از پرتغال عملکرد بهتری داشته است.

هر چقدر مالیات بالاتر باشد، جذابیت سود سهام بیشتر است.

نرخ سود سهام 5.36 درصدی در پرتغال، بالاترین نرخ در طی سه سال گذشته پرتغال بوده است (4.4 درصد در سال 2017 و 4.5 درصد در سال 2018). این نرخ همچنین در مقایسه با سود پرداختی در دیگر کشور های قاره اروپا نیز بالاتر است.

به گزارش شرکت Allianz Global Investors «در طول تاریخ، شرکت های اروپایی همواره حامیان بزرگ پرداخت سود سهام بوده اند و استانداردهای بین المللی را دنبال می کنند. در پایان سال 2018 یعنی 45 سال پس از سال 1973، سود سهام برای سهام اروپایی به طور متوسط 3.8 درصد بوده است. میانگین سود سهام در آمریکای شمالی 3.2 درصد و در آسیا و اقیانوس آرام 2 درصد بوده است.»

علاقه‌مندان برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال می‌توانند با مشاوران کنکاش تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفتر حقوقی مهاجرتی کنکاش

شرکت کنکاش، ارائه دهنده ی خدمات مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، در سال 1374 با هدف عرضه خدمات حقوقی به متقاضیان مهاجرت سرمایه‌گذاری ، همزمان در تهران، کالیفرنیا و تورنتو تأسیس گردید. مدیریت شرکت کنکاش با 30 سال تجربه در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری مفتخر است خدمات منحصر به فرد خود را به متقاضیانی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، اقامت دائم / موقت و یا صرفا نیاز به پاسپورت دوم دارند عرضه کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]