اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139711213465711047

ساخت تیزر تبلیغاتی و اهمیت آن در تبلیغات

کد: 139711213465711047

https://goo.gl/2jVhjA

، تهران , (اخبار رسمی): بازاریابی بدون تبلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت. امروزه تبلیغات جز ابزارهایی به شمار می‌آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات فعالیت می‌کند. باید در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان روشی صحیح را انتخاب کرد تا معرفی مراحل تولید و چرخه محصولات از بهترین تاثیرگذاری برخوردار باشد.

ساخت تیزر تبلیغاتی
ساخت تیزر تبلیغاتی با طلوع فیلم

موسسه طلوع فیلم معتقد است تیزر تبلیغاتی سلیقه‌ای نیست و باید براساس نیاز مخاطب و بازار تهیه شود

تیزر تبلیغاتی

مشتریان و مخاطبان نسبت به محصولات  حس کنجکاوی خواهند داشت. آنها برای اینکه بخواهند کالاها و خدماتی را مصرف کنند، باید این موضوع برای‌شان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می‌شود؟ در اینجا یک تیزر تبلیغاتی مناسب می‌تواند همراه با یک سناریو خلاقانه و حرفه‌ای ساخته شده و پیام محصول را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان و مخاطبان انتقال دهد. موسسه طلوع فیلم با انتخاب فیلمنامه و بازیگران مناسب و همچنین با پیشرفته‌ترین ابزارهای تولید و مونتاژ، تیزر تبلیغاتی خود را در سه مرحله پیش تولید، تولید و مونتاژ با دقت بالا و با استراتژی قابل قبولی اتخاذ می‌کند.

سبک‌های مختلف تیزر تبلیغاتی

  • تلفیقی
  • رئال
  • انیمیشن

شایان ذکر است که تیزرهای تبلیغاتی از جنبه‌های متفاوتی برخوردار هستند که سبک و نوع تبلیغات را مشخص می‌کنند. مهمترین موضوع در این قسمت این است که چه نوع سبک و قالبی برای تبلیغ یک محصول انتخاب شود که از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار باشد. این وظیفه را باید به یک فیلمساز تبلیغاتی باتجربه سپرد که با استفاده از قالب‌های داستانی، نمایشی، طنز و … بهترین گزینه را برای تبلیغ یک محصول شناسایی کند و با آزمایش آن در نمونه‌ای کوچک مخاطبان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد. موسسه طلوع فیلم با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه‌های ایده پردازی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همچنین با استفاده از جنبه‌های زیبایی شناسی و انتخاب قالبی مناسب برای کار، انتظار کارفرما را به بهترین شکل ممکن محقق می‌سازد.

ویژگی‌های یک تیزر خوب

  1. ایده های مفهومی
  2. سناریو خلاق و حرفه‌ای
  3. جذابیت سمعی و بصری
  4. سرعت انتقال پیام

اهمیت ساخت تیزر

امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و برندهایی در این بازارها موفق می‌شوند که بتوانند محصولات خود را با بیشترین تاثیرگذاری بر روی مخاطب معرفی کنند. در این قسمت باید به ویژگی‌های کلیدی محصول اشاره شود، عاملی که باعث جذب مشتریان می‌شود. ویژگی‌های کلیدی یک محصول می‌تواند از فیلترهایی که مخاطب برای آن محصول در نظر گرفته است عبور کند. لذا موسسه طلوع فیلم با سابقه‌ای درخشان در عرصه ساخت تیزر تبلیغاتی به درستی می‌داند که چگونه نکات یا ویژگی‌های کلیدی یک محصول را به نمایش در آورد تا از طریق آن یک مدل ذهنی مناسب برای مخاطب ایجاد کند. البته این موسسه این موضوع را هم در نظر گرفته که تولیدکننده و کارفرما با هزینه‌ای مناسب به اهدافش دست یابد زیرا یکی از اهداف مهم موسسه طلوع فیلم همکاری بلند مدت با یک شرکت یا کارخانه است، بر همین اساس تمام نکات اعم از کمی و کیفی را با یک برنامه ریزی دقیق تحت نظر دارد.

موسسه طلوع فیلم معتقد است تیزر تبلیغاتی سلیقه‌ای نیست و باید بر اساس نیاز مخاطب و بازار تهیه شود.

علاقه‌مندان جهت ساخت تیزر تبلیغاتی می‌توانند با طلوع فیلم تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه طلوع فیلم

موسسه طلوع خورشید پاکان با برند اختصاصی طلوع فیلم آماده ارائه انواع خدمات فیلمسازی ، تیزر تبلیغاتی ، فیلمبرداری ، عکاسی و انیمیشن می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی