اطلاعات تماس
  • 021222***** - 021460*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139711243475510571

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97

کد: 139711243475510571

https://goo.gl/Zrbqen

، (اخبار رسمی): علاقه‌مندان به رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با سیستم ثبت نام الکترونیک نسبت به ثبت نام غیر حضوری در این دانشگاه اقدام کنند.

سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97
سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97

مراحل ثبت نام از طریق سامانه ثبت نام الکترونیک دانشگاه آزاد انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی نیست

کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن 97-98  می‌توانند جهت پذیرش از سامانه azmoon.org برای ترم بهمن 97-98  ثبت نام کنند. این سیستم به صورت پذیرش براساس سوابق تحصیلی خواهد بود و ملاک قبولی داوطلبان در رشته‌های مورد نظرشان معدل کتبی و کل دیپلم و پیش دانشگاهی آنها خواهد بود.

مطابق شرایط جدید نحوه ثبت نام داوطلبان گرامی از سامانه www.azmoon.org با شرایط جدید فقط با تاثیر سوابق تحصیلی خواهد بود و روند ثبت نام به صورتی است که داوطلبان می‌توانند از بین رشته محل‌های ارائه شده در سامانه azmoon.org به صورت دلخواه 20 رشته محل به ترتیب اولویت انتخاب کنند که با تاثیر سوابق تحصیلی در یکی از رشته محل‌های انتخابی پذیرش خواهند شد.

کلیه داوطلبان می‌توانند با ورود به سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد azmoon.org ثبت نام کنند. این سیستم به صورت شبانه روزی فعال بوده تا روند ثبت نام دانشجویان تسهیل یابد.

ضمنا دانشجویانی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارند می‌توانند پس اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و آگاهی از رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد azmoon.org نسبت به امور ثبت نامی خود اقدام کنند.

شایان ذکر است مراحل ثبت نام از طریق سامانه ثبت نام الکترونیک دانشگاه آزاد انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی نیست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

ایران تحصیل تخصصی ترین وب سایت علمی کشور در زمینه مشاوره تحصیلی , کنکور , انتخاب رشته , ثبت نام مدارس و دانشگاه ها ایجاد گشته تا بتواند با بهره گیری از برترین مشاوران و اساتید علمی کشور پاسخگوی سوالات شما مردم عزیز باشد امید است با عنایت حق تعالی و تلاش مجموعه این مهم به نحو احسن انجام گیرد.

اطلاعات تماس
  • 021222***** - 021460*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش