اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802313698111817

بررسی مراحل ساخت تابلو وکیوم؛ قیمت و کاربردهای آن

کد: 139802313698111817

http://bit.ly/2MbMfj5

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه اطلاعات کاملی در مورد تابلو وکیوم، قیمت تابلو وکیوم و کاربرد آن ارائه شده است.

تابلو وکیوم
بررسی مراحل ساخت تابلو وکیوم؛ قیمت و کاربردهای آن

تابلو وکیوم همان حروف برجسته سه‌بعدی است

تابلو وکیوم همان حروف برجسته سه بعدی است که جزء دسته بندی تابلوی تبلیغاتی محسوب می‌شود. تابلو وکیوم در بین تابلوهای تبلیغاتی (تابلو لایت باکس، کامپوزیت، تابلو حروف برجسته، تابلو ترموود، تابلو فلکسی، تابلو روان، تابلو، led تابلو چلنیوم و ...) به دلیل سه بعدی بودن دارای جلوه و زیبایی بیشتری است و باعث شده نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی متمایز شود.

تابلو وکیوم جزو تابلوی تبلیغاتی حروف برجسته است اما تنها تفاوت آن پلکس داخل کار است که صاف نیست و به صورت سه بعدی است که همین مورد باعث تفاوت هزینه این تابلو تبلیغاتی با سایر تابلو تبلیغاتی‌ها شده است. توضیحاتی در ادامه در مورد مراحل ساخت تابلو وکیوم، مزایای تابلو وکیوم و قیمت تابلو وکیوم ارائه شده است.

مراحل ساخت تابلو وکیوم

ساخت تابلو وکیوم نسبت به سایر تابلو تبلیغاتی متفاوت‌تر و زمانبرتر است و با توجه به ظرافت زیادی که تابلو وکیوم دارد لازم است فردی متخصص و مجرب مراحل ساخت این تابلو را انجام دهد. شرکت تابلو سازی اریانا ساین با افراد متخصص و آموزش دیده با کیفیت‌ترین مواد اولیه را ارائه داده و خاص‌ترین و با کیفیت‌ترین تابلو وکیوم را تهیه می‌کند. مراحل ساخت وکیوم با 3 نوع مواد اولیه به شرح زیر است:

 1. استفاده از قالب‌های چوبی که نسبت به سایر قالب‌ها از لحاظ هزینه به صرفه‌تر هستند و از مهم‌ترین ویژگی‌های تابلو وکیوم این است که قابل تغییر و اصلاح است.
 2. تهیه قالب‌های آلمینیومی که این قالب‌ها با چند تکیه شمش آلومینیوم  و از طریق دستگاه فرز اماده و در نرم افزار خاص خود طراحی می‌شوند.
 3. تهیه قالب کامپوزیتی که با جنس رزین داخلشان  پر می‌شود؛ رزین از جنس مایع است که پس از پر کردن داخل کامپوزیت رفته رفته سرد و سخت می‌شود و خروجی آن قالبی بسیار مقاوم جهت ساخت حروف وکیوم است.

پس از انکه قالب مورد نظر تهیه شد پلکسی روی قالب کشیده می‌شود و بر اثر گرما، پلکسی به شکل قالب و بصورت سه بُعدی در می‌آید و در اخرین مرحله حروف را روی میز مخصوص برش می‌دهند.

مزایای تابلو وکیوم

تابلو وکیوم نسبت به سایر تابلو تبلیغاتی مزایای خاص خود را دارد که این مزایا عبارتند از:

 1. عمق بیشتر نسبت به سایر تابلو تبلیغاتی
 2. با توجه به سه بعدی بودن تابلو وکیوم این تابلو از همه زوایا قابل رویت است
 3. توانایی ساخت فرم‌های کروی و نیم دایره ای که باعث جذابیت در کار می‌شود
 4. امکان ایجاد فرم ها با حجم‌های خاص و دلخواه
 5. توانایی استفاده از نورپردازی‌های ترکیبی بر روی حروف برجسته
 6. وزن پایین و قابل انعطاف بودن حروف نسبت به طلق‌‌های پلاستیکی
 7. مقاوم بودن و استحکام تابلو وکیوم در شرایط جوی مختلف
 8. امکان شبیه سازی حروف ریخته گری شده
 9. و...

قیمت تابلو وکیوم با توجه به زمان‌بر بودن تولید و دشوار بودن مراحل تولید و همچنین با توجه به متریال استفاده شده جهت ساخت این تابلو تبلیغاتی نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی بالاتر است و همانند سایر تابلوهای تبلیغاتی نمی‌توان برای این تابلو وکیوم هم قیمت ثابت مشخص کرد زیرا با توجه ابعاد و مدل و .... قیمت این تابلو متفاوت است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تابلو سازی اریانا ساین

تیم تابلوسازی آریانا با امکانات در حال توسعه و متخصصان ماهر توانایی ساخت انواع تابلوهای مغازه و تابلوهای تبلیغاتی با کیفیت بالا در فرم های تابلو چلنیوم, نمای کامپوزیت, ترموود, لایت باکس و.. در ابعاد وسیعی را دارا می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی