اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804103814011817

انواع تابلو چلنیوم برای داروخانه‌ها و قیمت آن

کد: 139804103814011817

http://bit.ly/2xABDQN

، تهران , (اخبار رسمی): تابلو تبلیغاتی که برای داروخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد مانند سایر تابلوهای تبلیغاتی کسب و کارهای دیگر انواع مختلفی دارد.

تابلو چلنیوم داروخانه
انواع تابلو چلنیوم برای داروخانه‌ها و قیمت آن

برای انتخاب تابلو داروخانه می‌توان از هر نوع تابلو تبلیغاتی به سلیقه خود استفاده کرد. در ادامه توضیحاتی در مورد تابلو داروخانه و قیمت آن ارائه شده است.

قیمت تابلو چلنیوم داروخانه

یکی از مهم ترین مواردی که در قیمت تابلو چلنیوم دارو خانه تاثیر گذار استف نوع نمای زیر کار تابلو و حروف برجسته است. نمای زیر کار تابلو تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند و با توجه به متفاوت بودن نماها قیمت هر کدام هم متفاوت است. در واقع می‌توان گفت قیمت تابلو داروخانه به صورت ثابت نیست و با توجه تغییر قیمت موارد اولیه و متنوع بودن جنس و کیفیت و مرغوبیت مواد متفاوت است. از طرفی عوامل دیگری هم در قیمت تبلو چلنیوم داروخانه تاثیر گذار است که عبارتند از:

ضخامت ورق PVC: از دیگر اجزای تشکیل دهنده تابلو چلنیوم ورقه‌های پی وی سی است که برای زیرسازی حروف تبلیغاتی استفاده می‌شود این ورقه‌ها ضخامت‌های مختلفی دارند که هر چقدر ضخامت ورقه‌های پی وی سی بالاتر باشد قیمت آن هم بالا تر خواهد بود

کیفیت پلکسی گلاس تابلو چلنیوم: ورقه پلگسی گلاس از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده تابلو چلنیوم است که کیفیت‌های متفاوتی دارد. قطعا هرچقدر مرغوبیت ورقه پلگسی گلاس بیشتر باشد قیمت تابلو بیشتر خواهد شد.در حال حاضر ورق‌هایی نظیر SUMIPEX و YEAR LONG در بازار موجود هستند.

نوع منبع تغذیه تابلو چلنیوم داروخانه: برای تبدیل برق شهری از منبع تغذیه استفاده می‌شود که جریان‌های برقی متفاوتی دارد و با توجه به دو مدل معمولی و ضد ضربه قیمت متفاوتی دارد.

نوع بلوک‌های SMD تابلو چلنیوم داروخانه: برای نورپردازی در تابلو چلنیوم از لامپ‌های اس ام دی استفاده می‌شود و لامپ‌های اس ام دی یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت تابلو چلنیوم هستند. لامپ‌های اس ام دی انواع مختلفی دارد و به صورت تک رنگ (قرمز، ابی، سفید، زرد، بنفش و ..) و یا به صورت فول کالر و به شکل معمولی و یا ضد اب است و از طرف دیگر  مرغوبیت لامپ‌ها هم در قیمت تابلو چلنیوم تاثیر گذار است.

جنس لبه تابلو چلنیوم داروخانه: نوع رنگ آمیزی لبه چلنیوم و مرغوبیت ورقه چلنیوم و تکنولوژی‌های متفاوتی مانند آنادایز چلنیوم یا آنودایز در ساخت لبه‌های چنلیوم و قیمت گذاری تابلو چلنیوم بسیار تاثیر گذار است.

انواع تابلو داروخانه

تابلو داروخانه هم مانند سایر تابلوهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که هر کدام قابلیت‌ها و جذابیت‌های خاص خود را دارد. به طور کلی تابلو تبلیغاتی انواع مختلفی مانند (تابلو چلنیوم، تابلو استیل، تابلو نئون، تابلو وکیوم، تابلو فلزی، تابلو فلکسی، تابلو پلگسی گلاس و ... دارد. اما یکی از مهم ترین تابلو تبلیغاتی که بسیار در داروخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تابلو چلنیوم است.

در واقع می‌توان گفت تابلو چلنیوم با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که دارد در داروخانه‌ها پرکاربردتر است.

مشتریان می‌توانند بر اساس سلیقه خود از هر نوع مدل تابلو تبلیغاتی استفاده کنند و از نظر طراحان متخصص هم در انتخاب تابلو تبلیغاتی بهره مند شوند زیرا به طور مثال ممکن است یک مدل تابلو تبلیغاتی از نظر افراد مناسب باشد اما از دید عموم مردم نامناسب که طراحان متخصص با داشتن تجارب کافی و با گذراندن دوره های پیشرفته بهترین و مناسب‌ترین طرح‌ها را با در نظر گرفتن تمامی جوانب در اختیار افراد قرار می‌دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تابلو سازی اریانا ساین

تیم تابلوسازی آریانا با امکانات در حال توسعه و متخصصان ماهر توانایی ساخت انواع تابلوهای مغازه و تابلوهای تبلیغاتی با کیفیت بالا در فرم های تابلو چلنیوم, نمای کامپوزیت, ترموود, لایت باکس و.. در ابعاد وسیعی را دارا می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی