کد: 139804133825711744

آموزش پیدا کردن افراد نزدیک در تلگرام بدون داشتن آی‌دی یا شماره تلفن

کد: 139804133825711744

http://bit.ly/30ANQl4

، (اخبار رسمی): دیگر نیازی نیست که برای ایجاد چت با مخاطبان به شماره تلفن‌ها و یا آی‌ دی تلگرام‌ آنها دسترسی داشت. تنها کافی‌ است به شخص مقابل نزدیک بود تا بتوان با او چت کرد! این ویژگی جدید تلگرام شبیه وی‌چت است.

آموزش پیدا کردن افراد نزدیک در تلگرام بدون داشتن آی‌دی یا شماره تلفن
آموزش چت کردن با افراد نزدیک در تلگرام

آپدیت جدید تلگرام شامل یک ویژگی بسیار خوب و کاربردی شبیه اپلیکیشن وی‌چت است. به واسطه این ویژگی می‌توان اقدام به پیدا کردن افراد نزدیک در تلگرام کرد. یعنی دیگر نیازی نیست که برای ایجاد چت با مخاطبان به شماره تلفن‌ها و یا آی‌ دی تلگرام‌ آنها دسترسی داشت.

پیدا کردن افراد نزدیک در تلگرام (چت با افراد بدون داشتن شماره تلفن تلگرام آن‌ها)

برای چت کردن با افراد مختلف در تلگرام بدون داشتن شماره تلفن و یا آی‌دی باید از روش زیر استفاده کرد:

پیش از هرچیز باید تلگرام را به آخرین نسخه آپدیت کرد.

سپس از منو تلگرام، وارد بخش Contacts شده و از بالای صفحه گزینه جدید Add People Nearby را انتخاب کرد.

برای یافتن افراد نزدیک به خود در تلگرام باید به این اپلیکیشن دسترسی به موقعیت مکانی خود را داد. برای این منظور کافی‌ست از طریق تنظیمات گوشی و بخش اپلیکیشن‌ها اقدام کرد. بهترین راه این است که بعد از ورود به صفحه Add People Nearby گزینه Allow Access را زد. اگر پیش‌تر از طریق تلگرام موقعیت مکانی خود را برای کسی فرستاده و یا این اجازه به تلگرام داده شده، نیازی به هیچ کار دیگری نیست. این مرحله باید رد شود.

باید کمی صبر کرد تا افراد و یا گروه نزدیک در تلگرام مشخص شوند. افراد نزدیک در تلگرام در بخش بالای صفحه و گروه‌های نزدیک در پایین صفحه دیده می‌شوند.

به همین راحتی می‌توان با افراد در تلگرام بدون داشتن آی دی و یا شماره تلفن چت کرد.

ساختن گروه بر اساس موقعیت مکانی در تلگرام

برای این کار کافی‌ست در همان صفحه Add People Nearby و از بالای بخش مربوط به گروه‌های نزدیک در تلگرام گزینه Create a Local Group را انتخاب کرد.

در صفحه بعدی گزینه Start Group را زد. نامی برای گروه خود انتخاب و در صورت لزوم عکس آن را نیز تغییر داد.

گروه براساس موقعیت مکانی مشخص شده در بخش Location تشکیل خواهد شد. می‌توان با انتخاب این گزینه موقعیت را کمی تغییر داد. از این پس افراد نزدیک می‌توانند گروه را دیده و به آن ملحق شوند.

علاقه مندانی که می‌خواهند یکی از حرفه‌ای‌های این پیام‌رسان شوند می‌توانند ترفندهای تلگرام در سایت کاوشا به آدرس kavosha.com را دنبال کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نقد و بررسی اپلیکیشن - کاوشا

وب‌سایت کاوشا به منظور افزایش آگاهی شما از دنیای اپلیکیشن و بازی موبایلی، در اسفندماه سال ۱۳۹۷ متولد شد. رسالت ما در این سایت، نقد و بررسی منصفانه اپلیکیشن‌های ایرانی و خارجی است تا بتوانید انتخاب دقیق‌تری داشته باشید. در کنار این مورد، ما اپ‌های مختلف و کاربردی را نیز به شما معرفی می‌کنیم و در بخشی دیگر سعی کرده‌ایم تا با آموزش بهترین ترفندها، شما را در استفاده از اپ و بازی‌های معروف یاری کنیم تا به صورت حرفه‌ای‌تری کار خود را دنبال کنید.