اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804153828011817

تابلو چلنیوم ستاره‌ای چیست و چه کاربردی دارد؟

کد: 139804153828011817

http://bit.ly/2YuM3jU

، تهران , (اخبار رسمی): تابلو چلنیوم ستاره از تابلوهایی است که از طبیعت الهام گرفته شده است. این تابلو به طور حتم برای تمامی افراد زیبایی خاصی دارد.

تابلو چلنیوم ستاره ای
تابلو چلنیوم ستاره‌ای چیست و چه کاربردی دارد؟

با توجه به تحقیقات انجام شده، طراحان تبلیغاتی به این تنیجه رسیده‌اند که استفاده از زیبایی‌های ذاتی طبیعت برای مخاطبان جذاب‌تر و دلرباتر خواهد بود. بنابراین می‌توان برای طراحی برخی از تابلوهای تبلیغاتی از زیبایی‌های ذاتی طبیعت استفاده کرد.

تابلو چلنیوم ستاره‌ای در واقع همان تابلو چلنیوم الماسی است.

تابلو چلنویم ستاره‌ای چیست؟

در تابلو چلنیوم یکی از موارد بسیار مهم، نورپردازی و استفاده از ابزارها و لامپ‌های نوری است. استفاده از نورپردازی برای تابلوهای تبلیغاتی و کسب و کارهایی که به صورت شبانه روز است بسیار حائز اهمیت هستند.

تابلو چلنویم ستاره‌ای همانند تابلو چلنیوم معمولی است و فقط چند تفاوت جزئی با هم دارند. یکی از مهم ترین تفاوت‌ها در خصوص طرح پلکسی گلاس است. در طراحی تابلو چلنیوم ستاره‌ای بر روی ورقه پلکسی گلاس نقاطی به صورت دایره‌ای و یا ستاره‌ای در سایزها و اندازه‌های معین برش داده می‌شود.

ایجاد برش‌ها توسط دستگاه برش لیزر انجام می‌شود. حداکثر قطر دایره‌های ایجاد شده بر روی پلکسی گلاس 3 میلی متر است. این دایره‌ها در فاصله‌های 6 الی 8 میلی متری از هم قرار دارند. در تابلو چلنیوم معمولی قرار گرفتن لامپ اس ام دی بر روی ورقه پی وی سی باعث روشن شدن تابلو می‌شود که همین روشنایی باعث دیدی مناسب در شب خواهد شد.

اما در تابلو چلنویم ستاره‌ای نور لامپ‌های اس ام دی از داخل روزنه‌هایی که توسط دستگاه لیزر ایجاد شده عبور می‌کند و نور را به بیرون هم انتقال می‌دهد. زمانی که مخاطب از مقابل تابلو چلنیوم ستاره‌ای عبور می‌کند، نور لامپ‌ها از بخشی از روزنه‌ها عبور می‌کند اما به جهت زاویه داشتن مخاطب نمی‌تواند نور خروجی از روزنه‌های دیگر را ببیند. اما بعد از تغییر مکان (حتی کمتر از یک دهم متر) زاویه نیز تغییر می‌کند و این بار نور از روزنه‌های دیگر به چشم مخاطب منعکس می‌شود و دیگر عبور نور از روزنه‌های قبلی قابل مشاهده نیست. 

قیمت تابلو چلنیوم ستاره‌ای  

قیمت تابلو چلنیوم ستاره‌ای هم همانند سایر تابلوهای تبلیغاتی حرف برجسته بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود. متراژ دقیق تابلو توسط نرم افزار طراحی می‌شود. به طور کلی قیمت تابلو چلنویم ستاره‌ای مقداری از قیمت تابلو چلنیوم معمولی بیشتر است زیرا برای ایجاد برش‌های ستاره‌ای شکل بر روی ورقه پلکسی گلاس زمان بیشتری صرف می‌شود.

اما به طور کلی از لحاظ کیفیت و یا ساخت تفاوت چندانی با چلنیوم معمولی ندارد. متاسفانه برخی از تابلوسازان با علم به عدم اطلاع مشتریان، قیمت‌های فضایی برای این تابلو در نظر می‌گیرند. در حالی که ابزار و ادواتی که برای این تابلو استفاده می‌شود هیچ تفاوتی با تابلو چلنیوم معمولی ندارد اما به طور کلی در خصوص قیمت تابلو چلنیوم ستاره‌ای نمی‌توان قیمت ثابتی ارائه داد زیرا عواملی مختلفی همانند نوع پاورهای فن‌دار، تعداد اس ام دی به کار رفته در تابلو، استفاده از تایمر در پشت تابلو برای برنامه دادن به روشن و خاموش شدن تابلو، جنس لبه‌ی بیرونی تابلو چلنیوم، اندازه و متراژ تابلو چلنیوم، حروف برجسته‌ی تابلو چلنیوم تک رنگ، نصب تابلو چلنیوم در ارتفاع بالا یا پایین، قطر حروف‌های به کار رفته شده در تابلو چلنیوم، نصب حروف و اعداد چلنیوم بر روی چوب یا شیشه  و... در قیمت تابلو چلنویم ستاره‌ای تاثیر گذار است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت شرکت تابلو سازی اریانا ساین به آدرس www.arianasign.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تابلو سازی اریانا ساین

تیم تابلوسازی آریانا با امکانات در حال توسعه و متخصصان ماهر توانایی ساخت انواع تابلوهای مغازه و تابلوهای تبلیغاتی با کیفیت بالا در فرم های تابلو چلنیوم, نمای کامپوزیت, ترموود, لایت باکس و.. در ابعاد وسیعی را دارا می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی