اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805073897412417

چرا باید کتاب بخوانیم؟

کد: 139805073897412417

http://bit.ly/2SPOJDp

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب خواند برای هر فردی می‌تواند دلایل متعدد و متفاوتی داشته باشد؛ شاید علت کتاب خواندن برای عده‌ای بهتر حرف زدن باشد، شاید هم داشتن زندگی بهتر و دریافت درستی از زندگی.

چرا باید کتاب بخوانیم؟
چرا باید کتاب بخوانیم؟

ذهن انسان‌ها همانند نرم افزار رایانه نیاز به آپدیت‌های روزانه دارد، این که در مواجهه با چالش‌ها و مشکلات جدید در زندگی چگونه عمل کرد و برنامه ریزی داشت، بستگی به ذهن افراد دارد. در ادامه تاثیرات کتاب خوانی و مطالعه کردن بر زوی ذهن بررسی شده است.

کسانی که کتاب می‌خوانند هنر دوست هستند و سازنده دنیا

طبق تحقیقات دانشگاهی در کالیفرنیا افرادی که روزانه صفحاتی کتاب می خوانند، بیشتر از افراد عادی به موزه‌ها و کنفرانس‌های هنری می‌‌روند، به علاوه آنها علاقه بیشتری به کمک به نیاز مندان و خیریه‌ها دارند، آنها افراد خلاق تری نسبت به آدم‌های اطراف هستند و سعی می‌کنند در همه کارهای گروهی به صورت داوطلبانه شرکت کنند.

کتاب خوانی افراد را باهوش‌تر می‌‌کند

اگر مغز را همانند جسم در نظر گرفت که برای سرزندگی نیازمند دریافت مغذی است پس می‌توان مطالعه و کتاب خوانی را به عنوان اطلاعات مفید غذایی مورد نظر برای مغز خود نام گذاری کرد. مغز انسان مانند صندوقچه‌ای عمل می‌کند که اگر با مطالعه و کتاب خوانی، مطالب مفید درون آن جای گیرد جایگاه والاتر و ارزشمندی در جامعه پیدا خواهد کرد. افرادی که همواره در پی کتاب خوانی و کسب اطلاعات مفید هستند غذایی سرشار از فواید را برای مغز خود به ارمغان می‌آورند.

کتاب خوانی از استرس می‌کاهد

مهم نیست در محل کار، رابطه‌ی شخصی و مشکلات شخصی بی شمار در زندگی چقدر استرس وجود دارد، همه این انرژی‌های منفی زمانی دور خواهند شد؛ خود را تصور کنید زمانی که در یک داستان هیجان انگیز در هنگام مطالعه غرق شده‌اید! یک نوشته خوب می‌تواند افراد را از زندگی روزمره جدا کند، تنش‌ها را دور کند و اجازه دهد تا افراد آرام شوند.

کتاب خوانی به شما تمرکز می دهد!

در دنیای اینترنتی تمرکز افراد میلیون‌ها بار برای خواندن مطالب مختلف دچار جهش می‌شود، هنگامی که کتاب خوانده می‌شود تمام تمرکز به داستان کتاب جلب می‌شود و بخش دیگر دنیا به فراموشی سپرده می‌شود و می‌توان در هر مطلب جدیدی غوطه ور شد.

کافیست ۱۵ تا ۲۰ دقیقه قبل از رسیدن به محل کار کتاب خواند، تمرکز در آن روز بالا خواهد رفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب