اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805083902411817

بررسی انواع تابلو تبلیغاتی

کد: 139805083902411817

http://bit.ly/2SRjtE9

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه اطلاعات در مورد انواع تابلو تبلیغاتی ارائه شده است.

انواع تابلو تبلیغاتی
بررسی انواع تابلو تبلیغاتی

هر چقدر تابلو تبلیغاتی که مورد استفاده قرار می‌گیرد جدیدتر و زیباتر باشد برای مخاطبان تازگی خواهد شد و همین مورد باعث می‌شود مخاطبان بیشتری را جذب خود کرد و در ذهن مخاطبان ماندگاری بیشتری داشت. در این راستا در ادامه اطلاعاتی در مورد انواع تابلوهای تبلیغاتی موجود ارائه شده تا انتخاب راحت‌تر باشد.

جدیدترین تابلو تبلیغاتی

تابلو چلنیوم: یکی از قدیمی ترین و پرکاربرد ترین تابلوهای تبلیغاتی تابلو چلنیوم است. تابلو چلنیوم از ورقه‌های المینیوم و ورقه‌های پلکسی گلاس تشکیل شده است. در تابلو چلنیوم از ورقه پلکسی گلاس برای روی حروف برجسته و از ورقه‌های آلمینیوم برای لبه حروف برجسته استفاده می‌شود.

تابلو استیل: تابلو استیل از ورقه‌های استیل ساخته شده است که این ورقه‌ها هم برای روی حروف برجسته و هم برای لبه‌های حروف استفاده می‌شود و به دلیل براقیت و درخشانی که دارد بسیار زیبا است. تابلو استیل اصولا در دو رنگ نقره‌ای و طلایی در سطح بازار موجود است.

تابلو فلزی: تابلو فلزی هم تقریبا مشابه تابلو استیل است اما از ورقه‌های فلز ساخته شده است. در تابلو فلزی به دلیل اینکه نور را از خود عبور نمی‌دهد امکان نورپردازی وجود ندارد و برای نور پردازی فاصله‌ای بین حروف و نمای کار ایجاد می‌کند و در داخل حروف لامپ‌های اس ام دی مورد استفاده قرار می‌گیرد که باعث زیبایی بیشتر کار می‌شود.

تابلو نئون: نئون یک گاز بیرنگ است در طبیعت وجو دارد. دانشمندی در کشور فرانسه با استفاده از یک لوله حاوی گاز نئون با متصل کردن دو عدد الکترود به دو سر لوله و عبور جریال برق رنگ قرمزی را به وجود آورد و به این ترتیب لامپ نئون ساخته شد.

تابلو لایت باکس: لایت باکس جعبه‌هایی از جنس المینیوم و یا چوب است که عکس یا پستر در داخل این جعبه‌ها قرار می‌گیرد. یکی از بزرگ ترین امتیازات تابلو لایت باکس نسبت به رقیب، استفاده از منبع نوری است که از پشت به آن تابیده می‌شود و در محیط‌های تاریک و سایه مانند ایجاد می‌کند.

تابلو فلکسی: تابلو فلکسی یکی از مقرون به صرفه ترین تابلوهای تبلیغاتی است و رویه تابلو فلکسی قابل تعویض است و به راحتی می‌توان بعد از مدتی رویه تابلو فلکس را تغییر داد. تابلو فلکسی بسیار قابل انعطاف است و به هر شکل و مدلی که مد نظر مشتریان باشد امکان تغییر حالت ان وجود دارد.

تابلو فانتا کروم: یکی از جدیدترین تابلوهای تبلیغاتی تابلو فانتا کروم است. فانتا کروم یک روش ابکاری است که بر روی حروف برجسته انجام می‌شود و باعث درخشان شدن و براق شدن سطوح حروف برجسته می‌شود.

تابلو  لاسوگاسی: در واقع تابلو لاسوگاسی به تابلوهای حروف برجسته اطلاق می‌شود که جنس ان از فلز است. اسم دیگر تابلو لاس وگاسی تابلو لامپی و یا تابلو لترلایت هم نیز است.در تابلو لاس وگلاسی روزنه‌هایی وجود دارد که لامپ در داخل انها قرار گرفته است و باعث نورپردازی و روشنایی و در نهایت زیبایی کار می‌شود.

تابلو آگاما: تابلو آگاما از ورقه پلگسی گلاس آگاما ساخته شده است در تابلو اگاما اگر ورقه اگاما قرمز باشد و رنگ لامپ اس ام دی سفید باشد هنگام روشن شدن لامپ‌ها رنگ ورقه‌ها سفید می‌شود و هنگامی که لامپ‌ها خاموش می‌شود رنگ ورقه‌ها قرمز است. در واقع رنگ اس ام دی کار شده داخل حروف را هم به خود می‌گیرد.

تابلو پولکی: تابلو پولکی همانطور که از نامش پیداست از پولک ساخته شده است به گونه‌ای که نمای تابلو تبلیغاتی از پنل‌های پولکی در اشکال هندسی مختلف مانند دایره، مربع و ... ساخته شده است. یکی از مهم ترین نکات مربوط به تابلو پولکی این است که نحوه قرار گرفتن پولکی روی پلاستیک به گونه‌ای است که با وزش باد این پولکی‌ها در جهت باد حرکت می‌کنند که این مورد باعث به وجود امدن نمایی زیبا می‌شود.

تابلو لبه سوئدی: تابلو لبه سوئدی کاملا مشابه تابلو چلنیوم است و تنها تفاوت ان در نحوه قرار گرفتن ورقه پلکسی گلاس است. در تابلو چلنیوم ورقه پلکسی گلاس داخل لبه نصب می‌شود اما در تابلو لبه سوئدی ورقه پلکسی گلاس روی لبه نصب می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تابلو سازی اریانا ساین

تیم تابلوسازی آریانا با امکانات در حال توسعه و متخصصان ماهر توانایی ساخت انواع تابلوهای مغازه و تابلوهای تبلیغاتی با کیفیت بالا در فرم های تابلو چلنیوم, نمای کامپوزیت, ترموود, لایت باکس و.. در ابعاد وسیعی را دارا می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی