اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805273966512417

خرید کتاب کمک درسی با تخفیف و ارسال رایگان

کد: 139805273966512417

http://bit.ly/2KGuV2T

، تهران , (اخبار رسمی): به نظر شما برای خرید از یک فروشگاه اینترنتی چه نکاتی باید در نظر گرفته شود و چه فاکتورهایی مهم هستند؟

خرید کتاب کمک درسی با تخفیف و ارسال رایگان
خرید کتاب کمک درسی با تخفیف و ارسال رایگان

با نزدیک شدن به فصل پاییز، فصل شروع مدارس دغدغه‌ی دانش آموزان به مراتب از خوش گذرانی‌های تابستانه به سمت تحصیل و موفقیت در کــــلاس‌های درس غوطه ور می‌شود. اما بیش از دانش آموزان، والدین آنها قبل از شروع سال تحصیلی جدید به فکر کتاب‌های کمک آموزشی و در بعضی موارد حل المسائل مقطع فرزند خود هستند.

یکی از سوالاتی که همیشه دانش آموزان و والدین با آن برخورد می‌کنند، انتخاب فروشگاه مناسب برای خرید این کتاب‌ ها است. فروشگاهی که در آن به راحتی بتوانند کـتاب‌های مختلف از هر انتشاراتی را به راحتی با کتاب‌های دیگر مقایسه کنند و در نهایت بهترین کتاب را انتخاب کنند.

از طرفی فروشگاه‌های خرید حضوری با دردسرهایی مانند شلوغی و ازدحام در فروشگاه، ترافیک، گرما، نداشتن تخفیف و غیره، مانع از خرید با دقت است، همچنین تعدد بالای فروشگاه‌های اینترنتی و همین طور قابل اعتماد نبودن بعضی از آنها باعث سردرگمی دانش آموزان و والدین آنها شده و انتخاب را برای آنها سخت کرده است.

فروشگاه اینترنتی دانش لند، بزرگ ترین مرجع خرید کتاب‌های کمک آموزشی و بازی‌های فکری، در سال 1397 کار خود را آغاز کرد. فروشگاه دانش لنـــد با داشتن دسته بندی‌های متــنوع، تخفیف‌های همیشگی، ارسال رایگان (خرید بالای 100 هزار تومان)، کسب نماد اعتماد دو ستاره و دیگر امکانات جذاب، بسترخرید آگاهـــانه و به دور از عجله را برای شما فراهم کرده است.

روش‌های ارسال سفارش

فروشگاه اینترنتی دانش لند در تلاش است تا محصولات سفارشی را در کم ترین زمان ممکن، بدون آسیب به محصول، به دست مشتری برســاند. پس از انتخـــاب محصولات، با مراجعه به سبد خرید خود می‌توان روش ارسال را، متناسب با شرایط خود انتخب کرد:

  • پیک موتوری (ویژه مناطق 22 گانه تهران) هزینه: چهـــار هزار تومان
  • پست سفارشی (کم هزینه) هزینه: چهـــار هزار تومان
  • پست پیشتاز (سریع تر) هزینه: ده هزار تومان

روش‌های پرداخت

فروزشگاه اینترنتی دانش لند با برقرار کردن امنیت کامل در وبسایت و کسب نماد اعتماد شرایط را برای پرداخت آنلاین از درگاه کارت‌های عضو شبکه شتاب فراهم کرده است، می‌توان همراه با پرداخت آنلاین از گزینه‌های زیر برای پرداخت استفاده کرد:

  • پرداخت درب منزل (ویژه مناطق 22 گانه تهران)
  • پرداخت آنلاین
  • کارت به کارت و ثبت فیش

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]