اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990605451858197

مقایسه شیائومی Redmi Note 8T با Redmi Note 8

کد: 13990605451858197

https://bit.ly/32bInEH

، تبریز , (اخبار رسمی): امروز در برتر دیجیتال می‌خواهیم به مقایسه شیائومی Note 8T با Note 8 بپردازیم و ببینم کدام یک ارزش خرید بیشتری دارد؛ پس با ما همراه باشید.

مقایسه شیائومی Redmi Note 8T با Redmi Note 8
مقایسه شیائومی Redmi Note 8T با Redmi Note 8

دستگاه ردمی نوت ۸ تی را خواهید دید که با دوربین اصلی چهارگانه و سایر امکانات و قیمتی مناسب، از ارزش خرید بالایی برخوردار است

شیائومی ما را به معرفی سالانه چند گوشی جدید عادت داده ولی بعضی اوقات شناسایی تفاوت‌های میان مدل‌های مختلف کار سختی است زیرا وجوه تمایز آنها بسیار جزئی می‌باشد. حالا امروز در برتر دیجیتال می‌خواهیم به طور دقیق به مقایسه شیائومی Redmi Note 8T با Redmi Note 8 بپردازیم و ببینم کدام یک ارزش خرید بیشتری دارد؛ پس با ما همراه باشید.

اگر به سایت شیائومی سری بزنید، دستگاه ردمی نوت ۸ تی را خواهید دید که با دوربین اصلی چهارگانه و سایر امکانات و قیمتی مناسب، از ارزش خرید بالایی برخوردارست. اگر در سایت‌های دیگر ردمی نوت ۸ را بررسی کنید، می‌بینید که تفاوت مشخصات فنی آن با ردمی نوت ۸ تی بسیار ناچیز است و برای یافتن آنها باید بسیار ریزبینانه عمل کنیم.

مقایسه تفاوت‌های جزئی شیائومی Note 8T با Note 8

برخی اوقات، اضافه یا حذف کردن یک ویژگی یا تکنولوژی خاص می‌تواند باعث تفاوت جزئی یک وسیله شود. همان‌طور که در جدول ارائه شده می‌بینید، هر دو دستگاه ردمی نوت ۸ تی و ردمی نوت ۸ نمایشگر ۶٫۳ اینچی +Full HD دارند اما صفحه نمایش note 8T کمی درخشان‌تر است به طوری که می‌تواند به جای ۴۵۰ نیت واحد نوری پخش شده در ردمی نوت ۸، تقریباً ۵۰۰ نیت را نمایش دهد. اگرچه این وجه تمایز بسیار جزئی است اما هنگام استفاده از ردمی نوت ۸ تی در فضاهای باز، برتری را به او اعطا خواهد کرد. ضمناً، نرخ بازسازی هر دو گوشی ۶۰ هرتز است.

وجود NFC

از مقایسه شیائومی Note 8T و Note 8 به این نتیجه می‌رسیم که، با وجود اینکه نمایشگر و باتری هر دو دستگاه از نظر اندازه و ظرفیت یکی هستند، ولی ابعاد و وزن آنها با یکدیگر فرق دارد. همان‌طور که در جدول قابل مشاهده است، ردمی نوت ۸ تی قدبلندتر، ضخیم‌تر و کمی سنگین‌تر می‌باشد و وزن آن به ۱۹۹ گرم می‌رسد حال آنکه ردمی نوت ۸ دارای وزن ۱۹۰ گرمی است. این تفاوت به خاطر حضور تکنولوژی NFC در redmi note 8T می‌باشد. جهت تجهیز کردن گوشی به این ویژگی که می‌توان با آن پرداخت‌های بانکی را انجام داد، می‌بایست فضای بیشتری برای قرار دادن تراشه تعبیه شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برتر دیجیتال

برتر دیجیتال ایده برتر دیجیتال از آذر ماه ۱۳۹۵ شروع شد و فعالیت رسمی خود را از مهر ماه ۱۳۹۶ آغاز کرد. برتر دیجیتال که به عنوان پشتوانه، تجربه ۱۰ ساله در زمینه فعالیت در بازار موبایل و تبلت، و تجربه ۲۰ ساله در زمینه فروش انواع محصولات حوزه بازی را با انبوهی از مشتریان ثابت در کارنامه خود دارد،با انگیزه گسترش خدمت رسانی خود به اقشار و جمع بیشتری از مردم عزیز ایران، فروشگاه اینترنتی خود را دایر نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]